Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Nie znoszę kleszczy
Lekko nie będzie
Trzeba brać osobną torbę
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 listopada 2021, 20:35
Byo
Odpisz
7 listopada 2021, 19:10
Dzieciom powinno się zabraniać używania czarnej magii
Odpisz
4 listopada 2021, 18:47
To po co za nią wychodziłeś? Boże, jak mnie drażniu głupota tego typu memów
Odpisz
4 listopada 2021, 21:55
To jest tak zwany żart "Nie lubię żony", albo zwykłe przekomarzanie się w związku, które wcale nie wiąże się z jakąś nienawiścią do partnerki, a jedynie to zwykły żart.
Odpisz
5 listopada 2021, 08:21
@Saurfang: Okej, po prostu jest tego za dużo
Odpisz
5 listopada 2021, 08:55
Ludzie postują, to, co ich bawi. Przyzwyczaj się.
Odpisz
5 listopada 2021, 09:05
@Saurfang: Nie zamierzam
Odpisz
5 listopada 2021, 11:06
Fuj, człowiek co myśli, że inni powinni być tacy, jak on chce
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2021, 12:01
@Saurfang: A to nie ty przed chwilą oczekiwałeś, abym zaakceptował spam słabymi memami? Czy to nie starałeś mi się narzucić własny pogląd?
Odpisz
5 listopada 2021, 15:36
Nic Ci nie narzucałem. Stwierdziłem jedynie, że twoje narzekanie jednostki nic nie da i jedynie psujesz sobie krew, narzekajac i będąc "draznionym" przez dany typ humoru. No ok, może Cię nie bawić, możesz wyrazić opinie, ale ty nawet nie powiedziałeś swojej opinii opartej a jedynie stwierdziles, że ten humor jest głupi i Cię denerwuje właściwie dlatego, że go nie rozumiesz. Wiesz, to jak z ludźmi, którzy są przeciwni lgbt. Wiesz, można wyrazić swoją opinię, nie rozumieć, ale jak zobaczy kogoś z lgbt, to nie powinien zacząć go bić, czy nazywać go głupim i mówić jak go to denerwuje, tylko wyminac i żyć dalej. Wyraziłeś swoją opinię w zły sposób i nadmiernie przejmujesz się rodzajem humoru, którego nie rozumiesz, a który równie dobrze mógłbyś pominąć. Wiesz, w tym wypadku nie szkodzisz społeczeństwu, ale samemu sobie.
Odpisz
5 listopada 2021, 15:38
Dodatkowo dodam, że mój wyższy komentarz był w oczywisty sposób żartem, nie do końca nawet zgadzam się z moim wyżej napisanym komentarzem. Więc tak, pierwszy komentarz był dowcipem z ludzi, którzy nie potrafią zaakceptować, że coś się komuś nie podoba, a w tym tuż nad tym wcielilem się w adwokata diabła, broniąc idei, z którą się nie utożsamiam.
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2021, 15:45
@Saurfang: Jak najbardziej rozumiem to poczucie humoru, tylko mówię, że jest beznadziejny, ponieważ oparty na stereotypach i głupocie, ponadto prostacki, niewyróżniający się kreatywnością, a jedynie leci na "rodzina zła, piwo dobre"
Zwyczajnie poczucie humoru dla prostackich mas, mające nawiązywać do ich podświadomych instynktów
Odpisz
5 listopada 2021, 19:04
Jednak nie do końca rozumiesz. Nie chodzi tu tylko o prymitywne "Piwo dobre, rodzina zła", ale też o samo przekomarzanie się w związku, delikatne żarty o sobie nawzajem, co też właściwie robi się z przyjaciółmi - przynajmniej w moim przypadku. Jeśli naprawdę w twoich kontaktach żarty nigdy nie opierają się na zartobliwym obrazaniu się w sposób delikatny i zrozumiały dla każdej stron, to w sumie Ci współczuję xD
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2021, 21:08
@Saurfang: Zacytuje tutaj siebię z 2 komentarza "po prostu jest tego za dużo"
Odpisz
5 listopada 2021, 22:14
Bo jak widać innych to bawi, a ty po prostu nie do końca to rozumiesz.
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2021, 00:08
@Saurfang: Czy innych to bawi? Sprawdź po ocenach i porównaj do innych. Tutaj statystyka wynosi 15:1, a to jest bardzo zły wynik. Wiele osób ocenia pozytywnie z przyzwyczajenia, niezależnie czy mem był rzeczywiście dobry, inni nawet jak im się nie spodoba, to wolą pozostać powściągliwi. Ja tutaj realizuje swój interes i mówię to co mam prawo mówić, że to mi się niepodoba, a jeżeli się niezgadzasz z moją opinią, również masz prawo i właśnie to robisz. Skoro ty możesz wyrazić się negatywnie o mojej opinii, to ja mogę się negatywnie wyrazić na temat tego mema.
Odpisz
6 listopada 2021, 08:02
Nadal, to 15 na 16 osób to bawiło, więc owszem, możesz wyrazić opinię o memie, ale nie mów, że nikogo nie bawi i nie powinien powstać.
Odpisz
6 listopada 2021, 08:50
@Saurfang: Strzałki w górę niekoniecznie oznaczają, że tyle osób to bawiło, o czym zresztą pisałem powyżej
Odpisz
6 listopada 2021, 13:14
Nadal jednak można zalozyc, że przynajmniej 10 na 16, w locie może 8 na 16 lubi tego mema. Jest to połowa, a nawet trochę ponad, wszystkich użytkowników, więc mem się przyjął, i tyle.
Odpisz
6 listopada 2021, 14:08
@Saurfang: Wiele osób ma tutaj dosyć niskie wymagania, bądź przychodzi rzadko, dlatego nie widzi spamu tego typu treści, jaki tu występuje
Odpisz
6 listopada 2021, 16:01
Siedzę tu każdego dnia, do niedawna miałem 700 dni pod rząd wchodzenia, nie wadzą mi te memy. Wiesz co, skończmy tę dyskusję, ona już nic nie przynosi
Odpisz
6 listopada 2021, 16:47
@Saurfang: Tak
Odpisz
5 listopada 2021, 19:34
Było chociaż raz
Odpisz
2 listopada 2021, 12:00
Dieses Mem ist gewesen.
Widzę, że spam trwa w najlepsze.
Odpisz
4 listopada 2021, 19:36
@starmagedon: życie
Odpisz
4 listopada 2021, 21:19
@starmagedon: boży ma sklerozę
Odpisz
4 listopada 2021, 21:13
ale stare było 2 razy
Odpisz
2 listopada 2021, 13:03
Eeeeeeeee..... Nie
Odpisz