Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar cccppis

8 listopada 2021, 08:21

nie rel, wolę do ściany żeby ewentualnie tego nie widzieć

Avatar DoraExplora

2 listopada 2021, 20:45

ja zwykle śpię twarzą do ściany, bo bardziej się boję samego widoku ducha niż bycia zaatakowanym przez niego.

Avatar Polish_Worrior

6 listopada 2021, 18:52

Avatar SCP_173

3 listopada 2021, 18:19

Tylko ja śpię z nożem obok łóżka?

Avatar TrueStoryGuy

3 listopada 2021, 08:38

Jak się ułożę zawsze mam komfort, ale tylko na 4 minuty, bo potem poduszka się odkształca i ogólnie z czasem robi mi się coraz bardziej niewygodnie im dłużej leżę w jednej pozycji.

Avatar dominichouse

3 listopada 2021, 07:17

Śpię na lewym boku, ponieważ lepiej mi się oddycha podczas zasypiania, ze względu na krzywą przegrodę nosową. Poza tym zawsze można zmienić pozycję o sto osiemdziesiąt stopni - głowa w miejscu gdzie dotychczas miałeś/miałaś stopy. Dzień dobry, pozdrawiam

Avatar wiedeni

3 listopada 2021, 06:43

Dlaczego zawsze tak jest

Avatar Jogurt_12

2 listopada 2021, 22:39

To jest Prawdziwe , STRASZNIE PRAWDZIWE a przynajmniej w moim przypadku

Avatar Sarkastyczny_Uzytkownik

30 października 2021, 21:25

Nie rel bo jak śpisz na lewym boku to ci serduszko dusi :(

Avatar
Konto usunięte

2 listopada 2021, 19:36

@Sarkastyczny_Uzytkownik: Chyba że ktoś ma ścianę jak ja, że śpi na prawym

Avatar IkarAviator

2 listopada 2021, 19:31

TAK. MÓJ ŻYCIOWY PROBLEM

Avatar BenitoMussolini

2 listopada 2021, 19:10

Mem ten jest tak realistyczny, że pokazuje większość ludzi.

Avatar Zwykla_Anonka

2 listopada 2021, 19:01

Jedyną okazją, żeby położyć się przodem do ściany jest zamknięcie drzwi do pokoju, żeby straszydła z zewnątrz nie weszły (bo u mnie łóżko jest przy przeciwległej ścianie)

Avatar
Konto usunięte

2 listopada 2021, 19:01

Tyłem do ściany lepiej bo bardziej komfortowo. Wtedy widzisz co się dzieje w pokoju bez obawy że ktoś cię od tyłu zaatakuje

Avatar Robertstyn

2 listopada 2021, 18:56

Prawda

Avatar RoyalPigeon

2 listopada 2021, 18:39

Ja z reguły przodem do ściany właśnie, leżeć mogę na obu bokach, a w sumie z reguły tyłem do ściany, ale jak już leżę, żeby zasnąć to się odwracam

Avatar Szpieg_z_Wenus

2 listopada 2021, 18:15

ja tam na obu bokach równie komfortowo, ale z danger się zgadzam

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

To będzie bolało

Nigdy na to nie wpadną

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Co za przypadek

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka