Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Można, tylko trzeba wstawać rano
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Phi!
Zdeklasowani znowu
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 czerwca 2023, 20:50
a teraz chcą robaki żreć
Odpisz
3 listopada 2021, 22:01
Nienawidzę tego robactwa, jak się zalęgnie w mące to od razu idzie żreć moje płatki...
Odpisz
31 października 2021, 20:36
No głupi.
A mógł producenta pozwać.
Odpisz
3 listopada 2021, 12:14
@Kapitalista: Jak już to zwrócić do sklepu wadliwy towar.
Odpisz
3 listopada 2021, 14:13
Prawdopodobnie to były larwy mola spożywczego i ich obecność w mące nie musi od razu świadczyć, że zostały przyprowadzone w tej mące (choć to jest jedna z kilku opcji pojawienia się mola) ale również być może autor/ka ma u siebie te paskudy w domu od dawna, a to że znalazły się w mące to dlatego, że, mole tam składają jaja (ogółem produkty suche), więc pozywanie producenta czy zwracanie towaru jest zbyt pochopną reakcją
Odpisz
3 listopada 2021, 14:16
@Hiholatek: Większy sklep zwróciłby od ręki, bo zabawa z klientem nie jest warta jednej paczki.
Odpisz
3 listopada 2021, 16:26
Po co też łazić po sklepie by zwrócić mąkę za 2 złote jak można se zrobić naleśnika z larwą.
Odpisz
3 listopada 2021, 18:14
@kolkav5: Nie mówię, by to robić, ale jest taka możliwość.
Odpisz
3 listopada 2021, 16:40
Trochę białka nie zaszkodzi...
Odpisz
3 listopada 2021, 13:24
Masz wyj...ne
Odpisz
3 listopada 2021, 14:52
@dominichouse: jedyne co je.... to twoja matka
Ezzz
Odpisz
3 listopada 2021, 12:57
Albo autor zmienia płeć jak mu sie podoba albo tłumaczenie sie zesrało
Odpisz
3 listopada 2021, 13:34
@patryko1234: jedno nie wyklucza drugiego.
Odpisz
3 listopada 2021, 13:33
darmowe żarcie
Odpisz
3 listopada 2021, 12:14
Co no dodatkowe białko przecież
Odpisz
3 listopada 2021, 13:25
@XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD: O curwa, ale kyrk
Odpisz
3 listopada 2021, 12:43
Dodatkowe białko, za darmo kompletnie, jakby taki gratis. Zgaduję, że autor jest studentem
Odpisz
3 listopada 2021, 12:27
Odpisz
3 listopada 2021, 12:03
Ciekawy zbieg okoliczności dzisiaj rano wywaliłam taką mąkę xD
Odpisz
1 listopada 2021, 09:35
Mmmmm.... Białko....
Odpisz
31 października 2021, 19:58
Odpisz
31 października 2021, 19:54
mmm pyszne
Odpisz
31 października 2021, 19:48
Odpisz