Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Znak czasów
Nie idź!
Pozdrawiam świetliki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 czerwca 2025, 08:04
Mnie musiało by popier... żebym stwierdził że ładnie wyglądam xd
Odpisz
31 października 2021, 22:30
Typ jest jak Johnny Bravo
Odpisz
3 listopada 2021, 20:23
@MeliPL: temu drugiemu coś wychodziło (?)
Odpisz
3 listopada 2021, 17:48
Ego tego kolesia przekroczyło skalę.
Odpisz
31 października 2021, 22:42
Narcyz moment
Odpisz
3 listopada 2021, 12:39
@Bartolinise: o nie, jak to możliwe że ktoś nie uważa się za szpetną skazę na wizerunku ludzkości.
Odpisz
3 listopada 2021, 13:58
@lordbaysel: Jest różnica, między odpowiednim poczuciu wartości, a zachowywaniu się jak buc. Ja dla przykładu czuję się inteligentniejszy niż większość, otoczenie niejednokrotnie mi to mówi, ja jednak potrafię skromnie co najwyżej podziękować i przy okazji pochwalić drugą osobę, bądź nawet zaprzeczyć komplementom, które uważam za przesadzone. Poza tym, ze słów rozmowcy w tym memie da się łatwo wyczuć ironię w słowach o idealnosci, jednak człowiek ten jest tak zapatrzony w siebie, że nawet tego nie zauważa, ale popada w samopochwałę, która jak najbardziej jest narcystyczna. Więc nie pisz proszę takich głupot, że niby mówienie jakim to nie jest się cudownym, bo osoba dała Ci komplement, jest normalne. Skromność i brak pychy to dobre cechy.
Odpisz
3 listopada 2021, 13:24
Odpisz
3 listopada 2021, 12:18
Ale narcyz
Odpisz
3 listopada 2021, 12:17
Trzeba go redukować
Odpisz
31 października 2021, 23:33
Ale stOOleja, pod ścianę go
Odpisz