Bardzo się starałeś, lecz z gry wyleciałeś
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Nie znoszę kleszczy
Przyszłość jest piękna
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 listopada 2021, 03:09
Oho, ale nostalgia we mnie uderzyła. Grało się to godzinami. Dobre lata 2000.
Odpisz
9 listopada 2021, 23:54
Nostalgia, ale nie wiem, czy to powinno wylecieć z poczekalni... Opie, po prostu złapałeś nas na wspomnienia
Odpisz
9 listopada 2021, 18:37
To opoznienie jest straszne
Odpisz
9 listopada 2021, 18:10
I ten opóźniony sygnał przez który wszyscy się wypi.....ali xD. Albo telefon na innym piętrze xD
Odpisz
8 listopada 2021, 20:19
Odpisz
8 listopada 2021, 18:11
Wspomnienia wracają
Odpisz
8 listopada 2021, 15:59
"Co jest masz telefon na korbkę?"
Odpisz
8 listopada 2021, 15:56
dwójka w górę
ósemka w dół
Odpisz
9 listopada 2021, 18:12
idealnie
Odpisz
9 listopada 2021, 18:34
Jakiś ...j popsuł
Odpisz
9 listopada 2021, 23:02
hmmm
Odpisz
10 listopada 2021, 13:52
@Foxelo: ja popsułem i jestem z tego dumny, wręcz się tym szczycę
Odpisz
10 listopada 2021, 15:17
@siudrak: hańba ci
Odpisz
10 listopada 2021, 15:26
@Foxelo: żartowałem
Odpisz