Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar harry_malfoy

9 listopada 2021, 19:00

Też ludzie z USA kiedy ich zapytasz gdzie leży jakieś państwo

Avatar Kuman

10 listopada 2021, 20:16

@harry_malfoy: Ten jeden gość, który zaznaczył Ukrainę w USA:

Avatar Bejz_

17 listopada 2021, 16:50

@harry_malfoy: Tak naprawdę europejczycy mają tak samo. Wiemy gdzie leżą kraje europejskie bo mieszkamy w europie, ale większość ludzi raczej niezbyt dobrze orientuje się w krajach afrykańskich czy azjatyckich.
Amerykanie z kolei znają stany usa bo tam mieszkają, a przeciętny europejczyk nie potrafiłby pewnie nazwać nawet dwóch stanów.

Avatar RommSter

9 listopada 2021, 18:51

ja nie pamietam co jdlem na sniadanie dzis

Avatar lary6

11 listopada 2021, 10:08

@RommSter: to zjedz jeszcze raz

Avatar
Konto usunięte

10 listopada 2021, 20:18

ta oni nawet nie znają sąsiedniego stanu a co dopiero konstytucje

Avatar
Konto usunięte

10 listopada 2021, 20:02

Nierel

Avatar Marequel

9 listopada 2021, 21:04

sugerowanie że więcej niż 5 osobom które nie są prawnikami w usa chciało sie czytać całe 2 strony tekstu

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 listopada 2021, 18:59

W przypadku Chile to się nie dziwię, dlatego teraz pracują nad nową. W obecnej pełno jest kwiatków typu: ,,[Prezydent] mianuje prokuratorów sądów apelacyjnych oraz sędziów na wniosek odpowiednio Sądu Najwyższego i sądów apelacyjnych; członków Trybunału Konstytucyjnego, który przy przed nim odpowiadają oraz sędziów i prokuratorów Sądu Najwyższego i Prokuratury Krajowej". Czyli wychodzi na to, że mianuje sędziów i prokuratorów na wniosek ludzi, których też sam wybiera i są mu podlegli. W dyktaturze nic nadzwyczajnego, ale w demokratycznym państwie, za które uważa się Chile od lat 90. takie zapiski wyglądają po prostu źle.

Avatar starmagedon

Edytowano - 9 listopada 2021, 18:55

No śmieszek.

Konstytucje kladzie się w dziale "Bajki i baśnie".

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

To będzie bolało

Ostry ten sędzia

Szybki jak błyskawica

Przerwa na herbatkę

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka