Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Nie są aż takie pyszne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fajnie że odpowiedzieli
Płać pan
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 listopada 2021, 20:21
Ja nie rozumiem tego. Zamiast pójść LEGALNIE na LEGALNĄ kontrolę granicy to idą NIElegalnie. Jak to rozumieć🤔
Odpisz
12 listopada 2021, 23:32
Ale rozumiecie że to nie prawdziwi imigranci i są tam tylko by robić sensację i doprowadzić do kryzysu, więc nie pójdą do przejść
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2021, 11:44
@Schabowy_nie_mielony: serio żaden lewak się nie zesra?
Odpisz
13 listopada 2021, 12:30
@Schabowy_nie_mielony: o, akurat srałem
Odpisz
14 listopada 2021, 00:04
@Schabowy_nie_mielony: zamiast "migranci" powinieneś wpisać "uchodźcy"
Odpisz
14 listopada 2021, 12:01
@Rysiek_Kordelas: jedno i to samo
Odpisz
15 listopada 2021, 09:52
@Rysiek_Kordelas:
Nie. Bo wedle prawa nie są uchodźcami.
Uchodźcą jesteś, kiedy trafiasz do pierwszego kraju, do którego uciekasz.
Odpisz
13 listopada 2021, 11:31
Tak
Odpisz
13 listopada 2021, 11:14
Czekaj co? Nie możecie się przedostać przez granicę i wyprosić azylu? sPoKo NiE mA pRoBlEmU poprostu przejdźcie sobie przrjściem granicznym jak każdy normalny człowiek
Lmfao
Odpisz
13 listopada 2021, 11:32
@RobertJuscik: Jeżeli nie mogą, to powinni móc, a jeżeli mogą to w żadnym wypadku w inny sposób nie powinni być wpuszczani
Odpisz
12 listopada 2021, 19:12
Białorusini obstawiają wojskiem i policją imigrantów z każdej strony i nie pozwalają im udać się do przejść granicznych. OP widać nie ma żadnej wiedzy o obecnej sytuacji a takie mamy tylko poszerzają taką niewiedzę.
Odpisz
13 listopada 2021, 08:40
@Sebzer: Zauważę że to jest mem
Mem nie musi mieć sensu zważając na dużą część rzeczy tutaj
Odpisz
13 listopada 2021, 09:32
@Sebzer: O loty do Niemiec. Ale kurła drogie. O jakiś podejrzany typ nas zaczepia i proponuję tańszy, ZNACZNIE tańszy lot do Niemiec. Bez paszportów i innych pie....etów. HALYNA! Biermy!
Czego puścić nos nie chcecie? My zapłacyli! Puśćta nas do Niemiec! Wy złodzieje!
Tak to widzę.
Ps: trochę współczuję imigrantom sytuacji w jakiej się znaleźli ale sami są sobie winni. Rozumiem zawrzeć pakt z Diabłem, ale z łukaszenką? Jego nawet sam Szatan omija szerokim łukiem...
Odpisz
12 listopada 2021, 17:22
ale wy wiecie ze bialorusini kaza tym imigrantom tam stac co nie
Odpisz
12 listopada 2021, 17:26
@ZSRRBall: Teraz już tak
Odpisz
12 listopada 2021, 17:19
ale mnie nei przepuszcza :sob: :sob: :sad_face:
Odpisz