Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jejjjjaaaa

20 listopada 2021, 20:21

Ja nie rozumiem tego. Zamiast pójść LEGALNIE na LEGALNĄ kontrolę granicy to idą NIElegalnie. Jak to rozumieć🤔

Avatar Schabowy_nie_mielony

12 listopada 2021, 23:32

Ale rozumiecie że to nie prawdziwi imigranci i są tam tylko by robić sensację i doprowadzić do kryzysu, więc nie pójdą do przejść

Avatar Schabowy_nie_mielony

Edytowano - 13 listopada 2021, 11:44

@Schabowy_nie_mielony: serio żaden lewak się nie zesra?

Avatar venomman

13 listopada 2021, 12:30

@Schabowy_nie_mielony: o, akurat srałem

Avatar Rysiek_Kordelas

14 listopada 2021, 00:04

@Schabowy_nie_mielony: zamiast "migranci" powinieneś wpisać "uchodźcy"

Avatar Schabowy_nie_mielony

14 listopada 2021, 12:01

@Rysiek_Kordelas: jedno i to samo

Avatar dustin2001

15 listopada 2021, 09:52

@Rysiek_Kordelas:
Nie. Bo wedle prawa nie są uchodźcami.
Uchodźcą jesteś, kiedy trafiasz do pierwszego kraju, do którego uciekasz.

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2021, 11:31

Tak

Avatar RobertJuscik

13 listopada 2021, 11:14

Czekaj co? Nie możecie się przedostać przez granicę i wyprosić azylu? sPoKo NiE mA pRoBlEmU poprostu przejdźcie sobie przrjściem granicznym jak każdy normalny człowiek
Lmfao

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2021, 11:32

@RobertJuscik: Jeżeli nie mogą, to powinni móc, a jeżeli mogą to w żadnym wypadku w inny sposób nie powinni być wpuszczani

Avatar Sebzer

12 listopada 2021, 19:12

Białorusini obstawiają wojskiem i policją imigrantów z każdej strony i nie pozwalają im udać się do przejść granicznych. OP widać nie ma żadnej wiedzy o obecnej sytuacji a takie mamy tylko poszerzają taką niewiedzę.

Avatar Ignisus

13 listopada 2021, 08:40

@Sebzer: Zauważę że to jest mem
Mem nie musi mieć sensu zważając na dużą część rzeczy tutaj

Avatar EteriusDragnilNatsu

13 listopada 2021, 09:32

@Sebzer: O loty do Niemiec. Ale kurła drogie. O jakiś podejrzany typ nas zaczepia i proponuję tańszy, ZNACZNIE tańszy lot do Niemiec. Bez paszportów i innych pie....etów. HALYNA! Biermy!
Czego puścić nos nie chcecie? My zapłacyli! Puśćta nas do Niemiec! Wy złodzieje!

Tak to widzę.

Ps: trochę współczuję imigrantom sytuacji w jakiej się znaleźli ale sami są sobie winni. Rozumiem zawrzeć pakt z Diabłem, ale z łukaszenką? Jego nawet sam Szatan omija szerokim łukiem...

Avatar ZSRRBall

12 listopada 2021, 17:22

ale wy wiecie ze bialorusini kaza tym imigrantom tam stac co nie

Avatar Ignisus

12 listopada 2021, 17:26

@ZSRRBall: Teraz już tak

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2021, 17:19

ale mnie nei przepuszcza :sob: :sob: :sad_face:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar LOLActiv
Dodane przez: LOLActiv

A jednak zrobili to w ten sposób

Nie są aż takie pyszne

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Fajnie że odpowiedzieli

Płać pan

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka