Życie w gettach nie jest łatwe
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
To musiało być męczące
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niezniszczalne
Przerwa na herbatkę
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 listopada 2021, 19:54
z takim głosem to gość mógłby pracować jako syrena ostrzegająca przed kataklizmem
Odpisz
17 listopada 2021, 19:41
Łapa w kawałkach
Odpisz
17 listopada 2021, 16:56
Sztukas podczas nurkowania.
Odpisz
17 listopada 2021, 00:16
Jakbym Toma i Jerry'ego oglądał
Odpisz
17 listopada 2021, 01:57
@AxonDeHudin: wiedziałem, że skądś kojarzę ten głos
Odpisz
17 listopada 2021, 01:56
szkoda, że nie maczetą
Odpisz
16 listopada 2021, 21:41
Myślałem przez chwilę, że to maczeta i gościu mu odrąbał tą rękę.
Odpisz
13 listopada 2021, 15:34
krzyk podobny do golden freddy'ego z fnafa
Odpisz
16 listopada 2021, 22:12
@pan_szczekoscisk: krzyk prosto z Toma i Jerrego
Odpisz
17 listopada 2021, 06:14
@pan_szczekoscisk: czemu mam tyle wdółstrzałek? :( za co?
Odpisz
23 listopada 2021, 19:15
@pan_szczekoscisk: powie ktoś czemu mam tyle w dół strzałek?
Odpisz
13 listopada 2021, 15:08
w sensie że ten typo chciał otworzyć drzwi od środka ale dostał strzała od potężnego nazisty?
Odpisz
13 listopada 2021, 15:09
@XDudek: kogo k...a?
Odpisz
13 listopada 2021, 15:10
w tytule pisze o życiu w gettach
a getta to takie niemieckie coś tam podczas wojny
a tam gdzie niemcy w 1939-45 tam nazisiści
Odpisz
13 listopada 2021, 15:12
@XDudek: Black ghetto pojęcia nie słyszałeś?
Odpisz
13 listopada 2021, 15:12
takie getto ale dla czarnych?
Odpisz
13 listopada 2021, 15:12
@XDudek: getto to też w slangu określenie na biedną dzielnicę
Odpisz
13 listopada 2021, 15:13
@Jesiotr: aha...
Odpisz
13 listopada 2021, 15:13
@XDudek: nie zawsze, getto to była oddzielona część miasta w której mieszkają mniejszości narodowe, religijne, etniczne i tak dalej
Odpisz