Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar majki909

15 marca 2014, 22:08

A nasze wspomnienia i tak zostają w naszym martwym mózgu... To ma więcej sensu niż... Nie napiszę co bo znowu będzie ból dupy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar KapitanOczywisty

18 marca 2014, 12:42

@SockPuppet: Kto człowiekowi zabroni

Avatar AlPoziomka

1 czerwca 2021, 16:51

@jacek1s: Odpiszesz mi?

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2018, 02:50

szczerze? mam nadzieję ze tak, bo teraz zyje ch*jowo, zasieje sobie instrukcje w podświadomości i dzięki temu nastepnym razem będzie ku*wa pięknie

Avatar kacp80

8 października 2017, 20:27

i życie jest takie samo i możesz w nim wszystko zmienić

Avatar ResiaPL

27 grudnia 2016, 18:51

albo to światło na końcu tunelu oznacza pierwsze otworzenie oczu w naszym nowym życiu? .-.

Avatar TheJogurt

17 marca 2014, 22:34

Wtedy by było zaje... fajnie.

Avatar Bodex

17 marca 2014, 18:07

bardzo ciekawe spostrzeżenie :D

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2014, 17:56

+ za rozkmine.

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2014, 17:54

O żesz ***a! To jest mądre!

Avatar Papayou

17 marca 2014, 17:16

Dobra rozkmina.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 17 marca 2014, 17:13

A potem jedziesz gdzieś niedaleko miejsca gdzie jest cmentarz na którym jesteś pochowany i właśnie coś sobie przypominasz i wiesz że to twój grób ;-;

Avatar Flyingseeker

17 marca 2014, 17:10

Respawn.

Avatar Xgabrysiax

17 marca 2014, 17:07

Dobre :D

Avatar Hank1212

17 marca 2014, 17:01

Ty, dobre!

Avatar Payroman

17 marca 2014, 16:39

Reinkarnacja :)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 16 marca 2014, 22:23

No tak! Przecież to światło...to ma sens! :O 5/5 w ogóle znalazłem literówkę :3 jest napisane zwyczjnym ._.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Niegrzeczny Oskarek

Zdeklasowani znowu

Fajnie że odpowiedzieli

A, okej

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka