Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MIGRAVI

28 grudnia 2021, 20:38

Ebłem ze śmiechu! XD

Avatar jakitygrys

21 listopada 2021, 19:15

jakto ? Nie widać? Facio chciał sobie zrobić piercing na głowie i za nisko mu zeszło. Zatrucie metalem...

Avatar Mongo_Gaming

21 listopada 2021, 11:20

Ja myślę że przyczyną może być ten kolec w głowie.

Avatar Polish_Soldier

21 listopada 2021, 11:32

@Mongo_Gaming: No przecież jest napisane, że wirus.

Avatar Brickman

21 listopada 2021, 16:25

@Polish_Soldier: 100 % legit

Avatar Mrmleko

21 listopada 2021, 18:32

@Brickman: no scam

Avatar lordbaysel

21 listopada 2021, 17:02

Wszystko fajnie, tylko ten kolec zdaje się być trochę "wrośnięty" (nie ma przerwy między nim a kością, a raczej coś by się wykruszyło) co sugerowałoby, że posiadacz tej czaszki mógł z tym metalem we łbie jeszcze trochę pożyć.

Avatar audio

21 listopada 2021, 18:03

@lordbaysel: zobacz, że na około miejsca wbicia jest coś co wygląsa jak plastelina, może zakleili dziurę żeby pokazać jak by miało to wyglądać

Avatar Mythe

21 listopada 2021, 16:13

Odpowiedź COVID, ani choroby współistniejące, nie jest śmieszna.
Osoby, które w ten sposób nabijają się z COVID naczęściej nie mają w ogóle wykształcenia medycznego i nie mają pojęcia jak groźny jest to w sumie wirus.

Co do zdjęcia, to musiał być super ostry kolec jak przebił czaszkę na wylot. Albo bardzo szybko zaaplikowany.

Avatar Pomiot

21 listopada 2021, 16:53

@Mythe: Czyli żeby zrobić mema o covidzie trzeba ukończyć wyższą szkołę medyczną?

Avatar Myszkapl

Edytowano - 21 listopada 2021, 16:58

@Pomiot: Nie, ale faktycznie wkurzające jest gadanie foliarzy, że "podobno ciotce męża siostry fryzjerki wpisali covid jako powód tylko dla podwyższenia statystyk, gdy naprawdę umarł po spadnięciu ze schodów"

Avatar Kwiatuszkowa

Edytowano - 21 listopada 2021, 16:59

@Mythe: Zluzuj trochę, to tylko memy. Mem jest o tym, jak część lekarzy teoretycznie podpisuje wszystko pod covid nawet jeżeli przyczyną zgonu było w ogóle co innego.

Avatar Mythe

21 listopada 2021, 19:35

@Pomiot: Jeśli robisz mema, który może mieć wpływ na ludzkie życie to warto by przemyśleć wrzucaną treść. Tylko problemem jest to, że ludzie nie potrafią przewidywać konsekwencji swoich czynów.

@Kwiatuszkowa To nie kwestia luzu a odpowiedzialności.

Ludzie pierdzielą, że wujek brata ciotki Eli coś słyszał w pracy jak Julka mówiła do swojego kochanka.. itd... Problemem jest to, że ludzie mający choroby współistniejące mogliby jeszcze żyć np. pół roku, rok, może nawet 5 czy 10 lat, ale przez COVID umarli. Na tym polega problem. Łatwo się w Internecie pisze no umarł, ale przecież i tak miał raka. Ale różnica nawet kilku miesięcy życia, to duża różnica dla tych osób i ich rodzin.

Teraz wracając do odpowiedzialności. Takiego mema zobaczy jakiś dzieciak, który pomyśli, że COVID to HOAX i nie będzie nosił maski itd... pewni nic mu się nie stanie, ale zarazi jakaś osobę w autobusie, ta osoba zarazi kolejną. A co jeśli wśród tych osób będzie właśnie ktoś z ciężką chorobą? I przez to umrze? Taki mem ma faktyczny wpływ na ludzkie życie, a raczej na jego zakończenie, dlatego mnie to nie śmieszy.

A ilość strzałek w dół tylko pokazuje jaki poziom wiedzy i poczucia odpowiedzialności mają tutaj ludzie. Zerowy, siedzicie tylko we własnym świecie, wpatrzeni w siebie, nie patrząc na konsekwencje tego co robicie. Prawda jest taka, że ludzie otwierają oczy ze zdziwienia jak ich ta sytuacja dotknie osobiście, albo kogoś bliskiego. Oczywiście Wam tego nie życzę i lepiej byście po prostu zrozumieli, a nie doświadczyli.

Avatar Pomiot

21 listopada 2021, 19:52

@Mythe: Chłopie, spokojnie. To że jakiś gówniak zobaczy mema nie oznaczy, że będzie trzecia wojna światowa. Czyli według ciebie, jeżeli się zobaczy jakiegoś mema o covid, to wszyscy ludzie na świecie przestaną nosić maseczkę i wszyscy umrą na covida?. To trochę jakby być wkurzony o żart o Jasiu, bo ''gówniak może udawać zachowanie Jasia w prawdziwym życiu''.

Avatar janekelo

21 listopada 2021, 20:20

@Pomiot: od kiedy zobaczyłem mema o morderstwach zabiłem 6 osób

Avatar Mythe

21 listopada 2021, 20:20

@Pomiot: Weź się naucz czytać ze zrozumieniem, a nie bierzesz kawałek wypowiedzi i przedstawiasz go w swojej skrajnej jednej wersji. Nie napisałem, że będzie trzecia wojna, czy że wszyscy umrą na covid. Wystarczy jeden taki przypadek i już ktoś zapłaci za tego mema życiem, ale widać po Tobie to spływa.

Avatar Pomiot

21 listopada 2021, 20:22

@Mythe: Czyli jeżeli zobaczę mema o wypadkach samochodowych, to ten wypadek spowoduje?

Avatar janekelo

21 listopada 2021, 20:34

@Pomiot: jeśli kopniesz małego kamyka na ulicy to ten kamyk może spowodować upadek starszej pani z problemem stawów co poskutkuje jej śmiercią

Avatar Mythe

21 listopada 2021, 20:43

@Pomiot: Ty tak na serio? Zdajesz sobie sprawę z tego, że porównanie które zrobiłeś jest całkowicie bezsensowne?

hmm... w sumie nie musisz odpowiadać, bo albo sobie tej sprawy nie zdajesz albo jesteś jakimś Internetowym trollem. W każdym wypadku nie warto z Tobą kontynuować rozmowy, bo znów wziąłeś kawałek wypowiedzi, przemieniłeś po swojemu i ooooo szczęśliwy, żeś komuś w necie dowalił.

Avatar Pomiot

21 listopada 2021, 20:48

@Mythe: ''Takiego mema zobaczy jakiś dzieciak, który pomyśli, że COVID to HOAX i nie będzie nosił maski itd... pewni nic mu się nie stanie, ale zarazi jakaś osobę w autobusie, ta osoba zarazi kolejną.''

Na serio. Musisz pamiętać że to tylko mem

Avatar Konto_nieusuniete

22 listopada 2021, 20:59

@Mythe: Why are you so serious?

Avatar Kwiatuszkowa

23 listopada 2021, 15:30

@Mythe: Jeżeli cie nie śmieszą memy na tej stronie to jest taki piękny przycisk

Avatar TrueStoryGuy

26 listopada 2021, 15:46

@Mythe: Śmierć to śmierć, jeśli jesteś głupi to giniesz nie ważne jak wiele dobrych rad dostaniesz. Sam wirus nie jest tak niebezpieczny jaki się wydaje być, wystarczy być zdrowym czyż nie? Nie, to ściema nawet będąc chorym możesz przejść tego wirusa bezobjawowo, do tego by się zarazić musisz mieć do czynienia bezpośrednio z nosicielem. Samo przechodzenie zarażenia najczęściej jest łagodne. Nic nie zrobisz na temat zwykłych nie zmieniających niczyjego życia żartów, nie udowodnisz niczego bez dogłębnej analizy oraz przedstawienia wniosków i to najlepiej wizualnie, również nie musisz się obrażać o każde byle co czy wypominać jakieś wartości moralne skoro wolność słowa jest wszędzie lub w wielu miejscach. Wynik czystej głupoty, próba zinterpretowania kogoś woli czy zaprzestania rozpowszechniania dezinformacji jest czymś bezsensownym, można próbować to do jakiegoś stopnia kontrolować, ale nie każdy jest na tyle głupi, by udawać głupiego jak reszta społeczeństwa. Tylko głupi łapie się na zwykłe dezinformacje bez sprawdzenia rzeczywistego źródła, tylko u głupich zmieniają się życia poprzez kilka słów, tylko najgłupsi oczekiwaliby zmian poprzez zwykłą przemowę. Świat jest pełen głupców, więc niech głupcy pogrążają się w głupocie przez własną śmierć, ale nie oznacza to, że mamy się tym przejmować czy interweniować w ich prywatną postawę.

Avatar Mythe

29 listopada 2021, 10:57

@TrueStoryGuy: To co napisałeś to stek, źle połączonych ze sobą słów... sorry.
Po pierwsze Twoja wolność słowa (i każdej innej osoby), kończy się tam, gdzie zaczyna wpływać na innych. Tylko ludzie nie kumają definicji wolności słowa. Myślą, że mogą gadać co chcą.
Tak samo jest z "wiarą". Kwestie z COVID, to nie kwestia wiary, a faktów i nauki. Tak samo jak grawitacja ma głęboko w 4 literach czy w nią wierzysz czy nie, tak samo COVID-19 ma to gdzieś. Jak wypadniesz z samolotu, bez spadochronu, to z dużą pewnością tego nie przeżyjesz - niezależnie od tego, że nie wierzyłeś w grawitacją.
To, że Ty łagodnie przejdziesz wirusa, nie oznacza że ktoś inny też. Więc jakim ignorantem trzeba być by mieć w dupie czy ktoś inny przez Ciebie umrze? Większość z Was mogła by spojrzeć w lustro by sobie odpowiedzieć na to pytanie.
Szerzenie jakichkolwiek treści dezinformacyjnych na temat COVID (a dokładnie tym jest ten mem) jest niebezpieczne. Type kropa. Jak tego nie kumacie trudno. Tylko fajnie jakbyście przestali chwalić się brakiem wiedzy w internecie. Bo do tego sprowadza się ten wątek. Nie wiecie ale się wypowiecie... bo wydaje Wam się, że fajnie brzmicie, albo pokazaliście komuś coś...

Avatar TrueStoryGuy

29 listopada 2021, 11:27

@Mythe: Powiedz, że wolność nie istnieje, więc dlaczego istnieją więzienia? Ponieważ ludzie używają własnej definicji wolności, bo jest również poprawna. Ta wolność może mieć konsekwencje, ale przynajmniej wszystko zostało wykonane przez własną wolę i chęć, to się nazywa wolność, słowna także. W dezinformację wierzą jedynie głupcy, więc między tym co się szerzy, a co ludzie powinni wiedzieć jest skrajna różnica racjonalnego myślenia, a kto daje się na to złapać jest po prostu głupcem, który na to zasługuje. Każdy wierzy w to co chce wierzyć, bo prawda nie jest powszechna, a ludzie to oszuści i kłamcy co dowodzi wolności słowa oraz nieprawidłowości niektórych faktów, więc to co można mówić o każdym niebezpieczeństwie czy nieprawidłowości jest ograniczoną informacją, której kompletność może być zgoła inna niż przekazywana nawet przez najważniejsze organy czy ekspertów.

Avatar Pomiot

29 listopada 2021, 11:33

@Mythe: Ja tylko ci przypominam że jesteś na stronie z memami. Jeżeli według ciebie mem o covidzie może spowodować że ktoś się zarazi covidem to podążając tą samą logiką to jak się zobaczy mema o małpach to się zostanie przez małpę pobity lub jak się zobaczy mema o wypadku przy pracy to dany człowiek który danego mema zobaczył może spowodować wypadek

Avatar XaVery

21 listopada 2021, 13:02

Lekarze na NFZ be like:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ficos
Dodane przez: ficos

Sam się prosił

Serio?!

Tylko komu można się śnić o trzeciej...

Może okazać się niezbędny

Przerażające, ale jakie ekonomiczne

Decyzja podjęta

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka