Tak się nie będziemy bawić w podsłuchy!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Były nóżki, nie ma nóżek
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 grudnia 2020, 23:01
Rel
Odpisz
18 marca 2014, 16:35
przy ostatnim dałbym wszystkie radary na lewą sronę
Odpisz
18 marca 2014, 16:42
@husky14: Czyje miałyby być te radary? Kto by za nie zapłacił?
Odpisz
18 marca 2014, 16:45
@fruszerka: w polsce pewnie biedacy
Odpisz
18 marca 2014, 16:49
@husky14: Po lewo jakby wszystkie były to by było nadal ok. Chodzi o to, że oni nie chcą, aby ICH podsłuchiwali.
Odpisz
Edytowano - 18 marca 2014, 16:56
@husky14: No cóż, w Polsce są tylko biedacy. I chciałeś chyba napisać, że na prawo. :) Ale spoko, każdy ma prawo się pomylić.
Odpisz
18 marca 2014, 17:42
@fruszerka: no ak mó j błąd na prawo :)
Odpisz
18 marca 2014, 17:53
@Serphis: Aż tak bardzo się boisz słowa KOŚCIÓŁ? to chyba normalne, że nikt nie chce aby go podsłuchiwano :)
Odpisz
18 marca 2014, 17:41
Dobre :D
5/5
Odpisz