Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Darwidx

24 listopada 2021, 18:11

Kiedy pamiętasz pasek 6 lat starszy od siebie:

Avatar Traktor_is_back

18 sierpnia 2025, 20:45

@Darwidx: Tak, odkop, ale u mnie aż 9

Avatar Anfen1243

17 stycznia 2022, 19:39

Czekaj... w mojej szkole komputery mają ten całkiem z lewej

Avatar Godylos5

26 listopada 2021, 14:10

Ten 2009 był fajny. Dziwne, bo myślałem, że ten z 2012 jest nowszy, pewnie zaraz Microsoft się zorientuje, że jak to tak długo coś NIEEEE trza zmienić.

Avatar Zpolskijestem0

26 listopada 2021, 14:40

@Godylos5: lol w Windows 11 zmienili

Avatar Godylos5

26 listopada 2021, 16:04

@Zpolskijestem0: Standardowo

Avatar Zpolskijestem0

26 listopada 2021, 18:49

@Godylos5: jak odpalę pc to pokaże tylko przypomnij się

Avatar Godylos5

26 listopada 2021, 19:27

@Zpolskijestem0: Odpaliłeś?

Avatar Zpolskijestem0

27 listopada 2021, 20:10

@Godylos5: czymej, sory za wyciecie ale jeja dalo taki wymog

Avatar Katrina2712

26 listopada 2021, 11:40

W pracy mamy 1998

Avatar wario45

26 listopada 2021, 10:09

Ja niedawno bo rok temu zacząłem korzystać z tego 1998

Avatar tomek123321

26 listopada 2021, 09:48

jak dla mnie obecny jest gitara

Avatar
Konto usunięte

26 listopada 2021, 09:29

Od 2012 nic się nie zmieniło? Trzeba by coś wymyślić. Może delikatny deseń?

Avatar podejrzanyczlowiek007

Edytowano - 26 listopada 2021, 09:09

1998 najlepiej wygląda imo

Avatar Ninja_Fandi

24 listopada 2021, 21:10

2009 najlepszy

Avatar
Konto usunięte

24 listopada 2021, 18:33

2006 najlepszy

Avatar Talerz

24 listopada 2021, 17:29

Te z 1988 i z 2006 najlepsze

Avatar
Konto usunięte

24 listopada 2021, 17:01

Jak dla mnie najnowszy pasek wygląda najlepiej.

Avatar Oliwier256

24 listopada 2021, 17:09

Lepszy był z 2009 mym zdaniem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar TheNaturat
Dodane przez: TheNaturat

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nie po oczach

Mało znany szczegół

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Powodzenia

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka