memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
24 listopada 2021, 18:11
Kiedy pamiętasz pasek 6 lat starszy od siebie:
Odpisz
18 sierpnia 2025, 20:45
@Darwidx: Tak, odkop, ale u mnie aż 9
17 stycznia 2022, 19:39
Czekaj... w mojej szkole komputery mają ten całkiem z lewej
26 listopada 2021, 14:10
Ten 2009 był fajny. Dziwne, bo myślałem, że ten z 2012 jest nowszy, pewnie zaraz Microsoft się zorientuje, że jak to tak długo coś NIEEEE trza zmienić.
26 listopada 2021, 14:40
@Godylos5: lol w Windows 11 zmienili
26 listopada 2021, 16:04
@Zpolskijestem0: Standardowo
26 listopada 2021, 18:49
@Godylos5: jak odpalę pc to pokaże tylko przypomnij się
26 listopada 2021, 19:27
@Zpolskijestem0: Odpaliłeś?
27 listopada 2021, 20:10
@Godylos5: czymej, sory za wyciecie ale jeja dalo taki wymog
26 listopada 2021, 11:40
W pracy mamy 1998
26 listopada 2021, 10:09
Ja niedawno bo rok temu zacząłem korzystać z tego 1998
26 listopada 2021, 09:48
jak dla mnie obecny jest gitara
26 listopada 2021, 09:29
Od 2012 nic się nie zmieniło? Trzeba by coś wymyślić. Może delikatny deseń?
Edytowano - 26 listopada 2021, 09:09
1998 najlepiej wygląda imo
24 listopada 2021, 21:10
2009 najlepszy
24 listopada 2021, 18:33
2006 najlepszy
24 listopada 2021, 17:29
Te z 1988 i z 2006 najlepsze
24 listopada 2021, 17:01
Jak dla mnie najnowszy pasek wygląda najlepiej.
24 listopada 2021, 17:09
Lepszy był z 2009 mym zdaniem
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież24 listopada 2021, 18:11
Kiedy pamiętasz pasek 6 lat starszy od siebie:
Odpisz
18 sierpnia 2025, 20:45
@Darwidx: Tak, odkop, ale u mnie aż 9
Odpisz
17 stycznia 2022, 19:39
Czekaj... w mojej szkole komputery mają ten całkiem z lewej
Odpisz
26 listopada 2021, 14:10
Ten 2009 był fajny. Dziwne, bo myślałem, że ten z 2012 jest nowszy, pewnie zaraz Microsoft się zorientuje, że jak to tak długo coś NIEEEE trza zmienić.
Odpisz
26 listopada 2021, 14:40
@Godylos5: lol w Windows 11 zmienili
Odpisz
26 listopada 2021, 16:04
@Zpolskijestem0: Standardowo
Odpisz
26 listopada 2021, 18:49
@Godylos5: jak odpalę pc to pokaże tylko przypomnij się
Odpisz
26 listopada 2021, 19:27
@Zpolskijestem0: Odpaliłeś?
Odpisz
27 listopada 2021, 20:10
@Godylos5: czymej, sory za wyciecie ale jeja dalo taki wymog
Odpisz
26 listopada 2021, 11:40
W pracy mamy 1998
Odpisz
26 listopada 2021, 10:09
Ja niedawno bo rok temu zacząłem korzystać z tego 1998
Odpisz
26 listopada 2021, 09:48
jak dla mnie obecny jest gitara
Odpisz
26 listopada 2021, 09:29
Od 2012 nic się nie zmieniło? Trzeba by coś wymyślić. Może delikatny deseń?
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2021, 09:09
1998 najlepiej wygląda imo
Odpisz
24 listopada 2021, 21:10
2009 najlepszy
Odpisz
24 listopada 2021, 18:33
2006 najlepszy
Odpisz
24 listopada 2021, 17:29
Te z 1988 i z 2006 najlepsze
Odpisz
24 listopada 2021, 17:01
Jak dla mnie najnowszy pasek wygląda najlepiej.
Odpisz
24 listopada 2021, 17:09
Lepszy był z 2009 mym zdaniem
Odpisz