Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Przerwa na herbatkę
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 grudnia 2021, 17:49
Można siedzieć pod kocem pijąc kakao i oglądać filmy/czytać książki
Odpisz
26 listopada 2021, 08:52
I rowerzyści znikają
Odpisz
26 listopada 2021, 09:37
Bo jest ciemno. Od czasu jak zdrożała benzyna coraz więcej widzę pieszych i rowerzystów.
Odpisz
2 grudnia 2021, 17:28
Ja i tak jeżdżę rowerem i to na ulicy bo nie odśnieżają chodników często w bocznych ulicach.
Odpisz
27 listopada 2021, 01:25
Not rel. Muchy owocówki przeżywają w kanałach wentylacyjnych.
Odpisz
26 listopada 2021, 23:36
A mnie coś pożarło w nocy
Odpisz
26 listopada 2021, 10:41
Zima imo najlepsza pora roku.
Odpisz
26 listopada 2021, 09:37
Powiedz to azjatyckim niby biedronkom które mi po domu latają.
Odpisz
26 listopada 2021, 07:15
Można zrobić zamach śnieżką na tego typa co go nie lubisz jak wychodzi ze szkoły
Odpisz
25 listopada 2021, 22:41
U mnie w piwnicy zimują motyle jak jakieś nietoperze, przyczepione do sufitu.
Odpisz
25 listopada 2021, 23:32
Dasz zdjęcie? XD
Odpisz
25 listopada 2021, 23:36
@JaJestemZWami: Teraz nie za bardzo, jutro się postaram
Odpisz
25 listopada 2021, 23:42
W nagrodę masz szablon
Odpisz
25 listopada 2021, 23:43
@JaJestemZWami: Nie wiem czy mi się przyda, ale dzięki
Odpisz
25 listopada 2021, 23:49
Specjalnie wybrałem taki który się nie przyda. Czy pomagałbym konkurencji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2021, 23:52
@JaJestemZWami: Ja i tak memy rzadko wstawiam
Ale może mi się uda coś z tego zrobić
Nie no pustkę mam
Kolejny bezużyteczny szablon do kolekcji
Odpisz
26 listopada 2021, 07:14
.
Odpisz
26 listopada 2021, 16:29
Odpisz
26 listopada 2021, 21:29
sheeesh
Odpisz
25 listopada 2021, 21:26
Są inne powody
Odpisz
25 listopada 2021, 21:20
Mój poziom mózgowy w zimę spada o jakieś 8lat nagle mam ochotę polecić bałwana iglo
Odpisz
25 listopada 2021, 16:34
2. Można przypierzyć komuś śnieżką
Odpisz
25 listopada 2021, 21:17
@Mistrz_Yoda_: albo zrobić bałwana - pułapkę
Odpisz
25 listopada 2021, 16:21
Można lepić bałwana
Odpisz
25 listopada 2021, 16:30
@Boberek00: +Święta(prezenty, rodzina, wolne)
Odpisz
25 listopada 2021, 20:13
@Boberek00: można lepić bałwana ale trzeba rano wstawać, na tym polega odpowiedzialność
Odpisz
25 listopada 2021, 20:23
@mafiabenio: Dla bałwana warto
Odpisz
25 listopada 2021, 18:52
W zimę jeśli jest zimno można podkręcić grzejnik albo cieplej się ubrać. W lato choćby się chodziło nago nadal będzie gorąco.
Odpisz
25 listopada 2021, 20:15
można, ale trzeba rano wstawać
Odpisz
25 listopada 2021, 17:53
Jesień lepsza. Jest tylko kilka much na krzyż i można je zabijać na oknie, bo i tak otępiały z mrozów
Odpisz
25 listopada 2021, 17:46
Nie jest w ...j gorąco
Odpisz