Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Rel
Lekko nie będzie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 listopada 2021, 13:49
Ale ławeczka z boku klasyk
Odpisz
29 listopada 2021, 23:14
Niedługo wystarczy zaledwie szyba
Odpisz
29 listopada 2021, 12:01
przecież jest tam dalej ławka, więc o co kaman?
Odpisz
29 listopada 2021, 12:08
@Rey_Palpatine: jak będzie padać to tak średnio
Odpisz
29 listopada 2021, 13:41
@Rey_Palpatine: ławka z betonu, więc pewnie niejednego przywódcę ZSRR pamięta
Odpisz
29 listopada 2021, 23:01
@gaandzia: wtedy sie chowasz pod ławkę
Odpisz
29 listopada 2021, 17:42
Odpisz
29 listopada 2021, 17:14
Kielczanie czytający to:
Pathetic
Odpisz
29 listopada 2021, 16:42
Jakieś 45 tys. za wiatę.
Czy ci ludzie widzieli co kupują?
Odpisz
29 listopada 2021, 16:41
Jak nie chroni przed deszczem? To że jesteś gruvszy, to już twoja sprawa. (Ale chroni)
Odpisz
29 listopada 2021, 16:41
A myślałem, że to prezydent mojego miasta przepi.....a szmal na głupoty (Kielce)
Odpisz
29 listopada 2021, 14:52
Zajebiste
Odpisz
29 listopada 2021, 12:18
Wroga architektura to jedna z najgorszych rzeczy w dużych metropoliach.
Odpisz
Edytowano - 29 listopada 2021, 12:06
imo jak zmienią wiatę autobusową to tylko na gorszą
codziennie czekam na takiej co dach jest pod takim kontem że deszcz zacieka a ławki są z metalowych prętów na ktorych się nie da siedzieć w calej zimniejszej części roku
sądząc po jej wyglądzie wystawiło by się za pieniądze wydane na nią kilka normalnych dobrze zadaszonych przystanków z drewnianą ławką
Odpisz