Ważne to co jest w środku... trumny
źródło: Twitter / Zakład pogrzebowy A.S.Bytom
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Młodzi gniewni
To musiało być męczące
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 listopada 2021, 22:04
ja tam nie lubię ciał, trochę zbyt zimne do wyruch-
znaczy po prostu zimne
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2021, 17:14
@Piotrekkk666: Nekrofilia to ciekawe doświadczenie. Kto by nie skorzystał?
Odpisz
1 grudnia 2021, 17:54
@Tonell: Ja bym skorzystała.
Odpisz
1 grudnia 2021, 19:10
@Paranienormalne_sequel: No właśnie. Jestem ciekaw jakie to uczucie.
Odpisz
1 grudnia 2021, 19:28
@Tonell: Pewnie sztywne
Odpisz
1 grudnia 2021, 19:29
@Paranienormalne_sequel: Czemu się z tego śmieję co jest.
Odpisz
1 grudnia 2021, 19:44
@Tonell: Mam o tym martwe pojęcie.
Odpisz
1 grudnia 2021, 21:14
@Tonell: ja tam bym skorzystał
Odpisz
1 grudnia 2021, 17:19
Jakby mnie poprosili, to bym im pozwolił. Tylko zimny ze mnie typ a do tego jestem sztywny. Byleby włożyli dostatecznie głęboko w ziemię moją trumnę. Nie chcę słuchać jak sąsiedzi drą japę
Odpisz