Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sticks

23 marca 2014, 13:52

Łosieł ?

Avatar GrumpyCat

23 marca 2014, 18:21

@Sticks: Łoś? Ł...Łoś?
THIS!
IS!
JEELEEŃ!
Nawet w tytule pisze! Jak można nie odróżniać łosia od jelenia?

Avatar Sticks

23 marca 2014, 18:53

@GrumpyCat: Koleś Git ***e zasady

Avatar GrumpyCat

23 marca 2014, 19:21

@Sticks: Gdzie tu masz zasady? Łoś to łoś, a jeleń to k***a jeleń!

Avatar Sticks

23 marca 2014, 19:28

@GrumpyCat: Nie widziałeś kolesia git ? Chodzi o to że jak coś jest tym to mówi się że to coś nie jest tym tylko czymś innym

Avatar GrumpyCat

23 marca 2014, 20:00

@Sticks: Co nie zmienia faktu że to coś było jeleniem, jest jeleniem, i będzie jeleniem bez względu na to co on mówi.

Avatar Sticks

24 marca 2014, 07:27

@GrumpyCat: Dobra ch*j z tym
"Jelonkeł"
Pasuje ?

Avatar GrumpyCat

Edytowano - 24 marca 2014, 14:35

@Sticks: Teraz trochę lepiej.

Avatar Sticks

24 marca 2014, 14:39

@GrumpyCat: Jelenieł ?

Avatar GrumpyCat

24 marca 2014, 14:40

@Sticks: Obojętne. Byle nie łoś.

Avatar Sticks

24 marca 2014, 14:56

@GrumpyCat: Łoś

Avatar GrumpyCat

24 marca 2014, 19:02

@Sticks: Nie.

Avatar jacek1s

19 marca 2014, 20:04

Jezu sie pisze z dużej bo to imię ;-; Ojcze też bo pisze się to do Boga .-.

Avatar Pstrong_Maciej

23 marca 2014, 17:28

@jacek1s: A może to "ojcze" to do taty?

Avatar jacek1s

23 marca 2014, 17:30

@Pstrong_Maciej: Wątpię :P

Avatar AncalagonCzarny

23 marca 2014, 16:31

jebłem xD

Avatar domekyt

23 marca 2014, 15:50

TO trafiło na główną ?!!?!?!!

Avatar Baca_online

23 marca 2014, 13:36

mam nadzieję że to nie stanie się memem...

Avatar
Konto usunięte

23 marca 2014, 15:01

@Baca_online: To było memem na forum Facepunch Studios - teraz ktoś próbuje zabłysnąć głupotą i wnieść to do polskiego internetu.
Jezu, jak ja nienawidzę polskiego internetu.

Avatar Papayou

19 marca 2014, 12:32

Nie wiem czemu, ale to mnie akurat rozśmieszyło.

Avatar fruszerka

19 marca 2014, 17:27

@Papayou: Dobrze wiedzieć, że znalazło się na stronie coś, co sprostało Twoim oczekiwaniom. :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

To się nie może nie udać

Pozdrawiam świetliki

Ostry ten sędzia

Lekko nie będzie

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka