Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Frustrujące
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niezniszczalne
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 grudnia 2021, 10:26
Time flies like an arrow, fruit flies like a banana.
Czas leci.
Tempus fugit.
Albo, cytując Ricky'ego LaFleur, "Tempus fuck it".
Odpisz
9 grudnia 2021, 09:47
Właśnie odkryłeś że czas nie stoi w miejscu
Odpisz
8 grudnia 2021, 21:01
Moja pierwsza konsola…
Odpisz
9 grudnia 2021, 02:38
moja też mam ją dużo czasu a na jej gram
Odpisz
9 grudnia 2021, 08:31
@Nikodem8378: a moja to xbox classic
Odpisz
8 grudnia 2021, 22:56
Xbox 360 powstał w 2006. Też nieźle
Odpisz
9 grudnia 2021, 02:37
@ViccyArt: akurat w tym roczniku się urodziłem a xboxa 360 dostałem gdy miałem 8 lat i ten xbox jest ze mną już 7 lat więc można by powiedzieć że jest moim "bratem"
Odpisz
8 grudnia 2021, 00:09
Xbox lepszy
Odpisz
8 grudnia 2021, 21:04
@Schabowy_nie_mielony: Chłopie tylko przypał graczom Xboxa tym co piszesz robisz.
Odpisz
8 grudnia 2021, 21:13
@Schabowy_nie_mielony: jestem graczem xboxa ale lubie obie konsole i w przyszłości zamierzam kupic sobie rowniez ps 4 lub 5
Odpisz
Edytowano - 8 grudnia 2021, 21:22
@MatjeGg21: O a ja na odwrót, jestem graczem PlayStation ale Xboxa też lubie i mam nawet jednego Xboxa(360)
Odpisz
9 grudnia 2021, 00:03
@Schabowy_nie_mielony:
Odpisz
9 grudnia 2021, 10:27
@Schabowy_nie_mielony: Mielony lepszy. Taki gotowany, w sosie koperkowym
Odpisz
7 grudnia 2021, 22:11
wtedy moi rodzice nawet po ślubie nie byli XD
Odpisz
7 grudnia 2021, 17:48
Dzisiaj na reddicie znalazłem posta na komunistycznym subreddicie od imigranta z Kuby mówiący o swoich WŁASNYCH przeżyciach z reżimu komunistycznego na Kubie, gdzie setki Amerykańców którzy komunizm widzieli jedynie w memach i filmach skomentowali mu jak to wszystko to albo kłamstwa, albo pracuje dla CIA (XD), albo że to nie jest prawdziwy komunizm.
Ja wiem że Reddit jest zj...ny i w ogóle, ale sam fakt że tacy ludzie istnieją na tej ziemi przyprawia mnie o morderczy nastrój (i skoro mówimy o mordowaniu a ktoś wciąż nie słyszał - Dead By Daylight za darmo na Epic Games, gram od kilku tygodni i serio zajebista gierka, polecam)
Odpisz
7 grudnia 2021, 17:54
Zaj*bista dopóki nie dowiesz się ile kosztują chaptery
Odpisz
7 grudnia 2021, 18:00
@rumcajschr: Już kupiłem kilka💀💀
A tak dokładniej to: najpierw te płatne punkty a za nie Pyramid Head'a
potem Chapter Halloween (z Myersem i tym survem co ma Decisive Strike)
I miałem jeszcze 10zł na portfelu steam to kupiłem Bubbe
Ale na tym już chyba koniec, teraz lecimy z tymi nie-z-DLC (na Plague teraz zbieram, potem chyba Deathslinger)
Odpisz
7 grudnia 2021, 18:01
Reddit to dziwne miejsce
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2021, 18:18
Kłamiesz! Twój dziadek wcale nie zginął w łagrze! SPISEEEEK SIJAJEJ, NASA, KAPITALISTÓW, KOŚCIOŁA, REPTILIAN, MAFII MAŚLANEJ!!!11
Odpisz
7 grudnia 2021, 18:40
Lewaku, kupiłeś te same co ja ostatnio. Chociaż ja zamiast Bubby kupiłem femboya
Odpisz
7 grudnia 2021, 17:58
Pytajcie
Odpisz
7 grudnia 2021, 17:58
K...a pobralam gitarę mrocznego kosiarza do Simsów, myślałam że to będzie koxowa gitara elektryczna, a to akustyk boże
Odpisz
7 grudnia 2021, 17:50
Mam pytanie. Czy jestem jedynym którmu nie podoba sie left for dead 2
Odpisz
7 grudnia 2021, 17:56
mi też
Odpisz