Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Za co ta premia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Co za przypadek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 października 2023, 16:25
Jaka jest ważna ulubiona frakcja bo moja nekropolis i od razu budowanie szkieletorni a potem wszystko na sKielety czyli ilość a nie jakość
Odpisz
10 grudnia 2021, 08:41
3 Heroes 3 najlepsze 3
Odpisz
9 grudnia 2021, 14:54
po lewo powinien być Bydgoszcz
Odpisz
7 grudnia 2021, 17:59
Winno być na odwrót
Odpisz
8 grudnia 2021, 21:20
@astrofizyk: z prawej taktycznie powinno być nekropolis ale z lewej lepiej bastion
Odpisz
9 grudnia 2021, 10:52
@astrofizyk: Prala z wampa i pół mapy z głowy. To sie szanuje, a nie jakieś żywiołki
Odpisz
8 grudnia 2021, 21:20
Osobiście nie lubię Wrót Żywiołów i żeby nie było, grałem nimi raz i mam dość. Ale jeżeli ktoś lubi ten zamek to proszę o przekonanie mnie, że się mylę, i podpowiedzenie, jak tym czymś w ogóle ugrać rozgrywkę (co kupować najpierw, co później itd.)
Odpisz
9 grudnia 2021, 00:42
@centaurzpodlasia: No ogólnie magię mają dobrą bardzo, a Feniksy czyli ulepszone Słoneczne Ptaki (mam nadzieję, że nie pomyliłem nazwy) mają bardzo wysoką jeżeli nie najwyższą inicjatywę ze wszystkich jednostek dostępnych do rekrutacji w zamkach. Można to wykorzystać tworząc np. super silnego maga ognia który na samym początku walki z największą armią wroga dostanie pierwszy ruch dzięki inicjatywie zaledwie jednego feniksa, a następnie od razu rzuci czar Armagedonu dziesiątkując przeciwnika, potem drugi silny bohater z resztą armii może dokończyć przeciwnika. Osobiście również nie lubię Wrót Żywiołów ale cóż, jest jak jest, a poza tym 3 Heroes 3 najlepszy.
Odpisz
9 grudnia 2021, 10:17
@killer111: Właśnie o to mi chodzi. Feniksy są super, żywiołaki umysłu/magii też spoko, ale reszta jednostek jest słaba i nieżywotna (wiem co mówię, bo rozwaliłem kolegę dwukrotnie mniej liczną Nekropolią)
Odpisz
8 grudnia 2021, 23:16
Ja zawsze klepałem wrotami żywiołów
Odpisz
8 grudnia 2021, 22:36
Meh Wiedźmin 3 lepszy 3
Odpisz