Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Powodzenia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2022, 00:37
ehhhhhhhhhhhhhhhhhhh..................
Odpisz
30 stycznia 2015, 11:55
Ja idę wcześnie ,,spać,, i piszę sb na telefonie na czatku... A potem 5.50 pobudka!!!!!!!! D:
Odpisz
20 marca 2014, 22:40
Ja mam tak, że jak idę spać wcześniej to kończy się na tym że nie mogę zasnąć xd
Odpisz
20 marca 2014, 21:55
True
Odpisz
20 marca 2014, 21:31
Ja mam to co noc.
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2014, 20:33
Też tak mam. Tylko, że zamiast myśleć o życiu, myślę o tym kim bym mogła być, gdybym nie była sobą (masło maślane...). Chociaż jak gdyby bardziej się temu przyjrzećć to też takie "myślenie o życiu"
Odpisz
20 marca 2014, 20:21
Ja też tak mam. Poza tym 5/5.
Odpisz
20 marca 2014, 20:13
Mhmm. Mam podobne odczucia tyle, że ja myślę o tym, co mogło by się wydarzyć dobrego w moim życiu. Tak czy inaczej 5/5.
Odpisz