Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gruba_Bulwa

7 listopada 2022, 16:54

.i na choja kupować drogie od jakiś youtuberów

Avatar
Konto usunięte

13 grudnia 2021, 08:16

To dlaczego wyglądają (same świeczki) inaczej? Te droższe mają cieńsze warstwy w każdym z kolorów.

Avatar Anonimowyon

14 grudnia 2021, 12:21

Różne perspektywy zdjęć.

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2021, 12:46

@Anonimowyon: Nie wdaje mi się. Są też różne proporcje długości do wysokości warstw, świeczka droższa ma mniej materiału niż ta tańsza.
Czy ktoś może potwierdzić, że świeczka z Kauflandu ma też dwa knoty?

Avatar Anonimowyon

14 grudnia 2021, 19:36

Nie wiem czemu ktoś cię zwdółstrzałkował.

Avatar Katrina2712

13 grudnia 2021, 16:58

Ciekawe czy tez zapachowa

Avatar RommSter

14 grudnia 2021, 17:03

@Katrina2712: plastikiem i piwem

Avatar Godylos5

13 grudnia 2021, 21:43

Sylwester Wardęga już jedzie do lasu

Avatar Grzesiufloryda

13 grudnia 2021, 08:06

Youtuberzy sprzedają świeczki i lody do czego to doszło

Avatar Gutolov

12 grudnia 2021, 18:28

Po wypaleniu wosku może być fajna szklanka

Avatar Qbeqq

13 grudnia 2021, 00:13

@Gutolov: jeśli odkleisz tą naklejkę to tak

Avatar Hiholatek

12 grudnia 2021, 18:39

I jeszcze ta naklejka z Teamu X jest tak bardzo źle naklejona (widziałam relacje jakieś dziewczynki z instra widać wszędzie pęcherzyki powietrza)

Avatar
Konto usunięte

12 grudnia 2021, 09:21

O ile tego typu akcje są słusznie nagłaśniane, o tyle tak działa spora część handlu (bierzesz jakąś rzecz, naklejasz swoje logo, sprzedajesz drożej)

Avatar Monnx

12 grudnia 2021, 18:15

niektórzy ludzie specjalnie kupują rzeczy bo są "markowe". mam problem ze sprzedażą jednej pary kolczyków, bo nie ma znaczka na tyle drogiej firmy. I zadaję sobie wtedy pytanie, to chodzi o to by było markowe ale nawet gówno, czy ma się dobrze prezentować...

Avatar
Konto usunięte

12 grudnia 2021, 17:56

I tak drogo, w biedronce podobna świeczka kosztuje coś około 3/4 złotych

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

12 grudnia 2021, 10:35

Fajna świeczka w sumie

Avatar ImBruhHammood

12 grudnia 2021, 09:22

no kto by się spodziewał

Avatar Talerz

12 grudnia 2021, 09:22

Jak głupim trzeba być żeby kupić świeczkę za 45 złotych bo ma napisane team x

Avatar LOKO30

12 grudnia 2021, 08:13

Kaufland przynajmniej nie nakleja swojego logo na sieczkę

PANIE SPRZEDAJEMY ŚWIECZKI ZA 150 ZIKO BO Ma nasze logo

A

Avatar
Konto usunięte

12 grudnia 2021, 08:37

@LOKO30: Apple moment

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Można, tylko trzeba wstawać rano

Rel

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Przypałowo

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka