Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Mało znany szczegół
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To będzie bolało
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 czerwca 2022, 20:51
I i tak nie zdajesz z języka ojczystego będąc w piątej klasie
Odpisz
14 grudnia 2021, 09:14
Ja w pierwszej gimnazjum poprawiałem chyba z 9 zagrożeń, w tym jedno z religii.
Więc no... uczcie się dzieci.
Odpisz
13 grudnia 2021, 18:21
Rel mam tak teraz, z taką różnicą że trzy.
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2021, 17:16
Eye of the tigeeeeer
Odpisz
13 grudnia 2021, 16:17
Ja w gimnazjum poprawiłem 5 zagrożeń w 2 tygodnie
Odpisz
12 grudnia 2021, 22:30
Wtf aby nie zdobyć 2 z czegokolwiek to naprawdę trzeba mieć talent
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2021, 22:33
@Kapitalistka_: Matma, ale tam udało mi się jedną 3 zdobyć + akurat to wina tego, że co roku matmy uczył nas kto inny
No i babka była w stanie dowalić kartkówkę czy sprawdzian z działu co był miesiąc temu xD
Odpisz
13 grudnia 2021, 16:14
@Kapitalistka_: 2 na studiach łatwo wchodzą
Odpisz
13 grudnia 2021, 16:09
Nie rel, nie mam narazie ani jednej 2
Odpisz
12 grudnia 2021, 22:37
Nauczyciele wiedzący że teraz będą musieli sprawdzać te twoje wypociny
Odpisz
13 grudnia 2021, 16:04
@maslo123_5: Dosłownie wypociny
Odpisz
13 grudnia 2021, 16:03
Ale żeby tak z wf-u
Odpisz
12 grudnia 2021, 22:52
Tytuł się chyba opowi zj*bał
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2021, 22:25
Ja mam zagrożenie z matmy i teraz myślę by odpuścić poprawe, bo nieważne jak się ucze to i tak dostaje 1 + mam wrażenie, że jedna ocena nie poprawi mojej sytuacji
ALE POŁOWA KLASY TEŻ MA
Odpisz
12 grudnia 2021, 22:24
u mnie chyba ktoś ma 10 na półrocze lol
Odpisz
12 grudnia 2021, 22:22
Teraz to już 7
Odpisz