Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar rauwolfia6

15 grudnia 2021, 22:21

Patrzysz na cenę kinder bueno, merci oraz czekolady milka - ostatecznie uznajesz, że landrynki 9,90zł/kg oraz czekolada 1.69zł/tabliczka są wystarczająco smaczne.

Avatar Rinna

15 grudnia 2021, 17:12

W Lidlu jest kilo żelek za 15 (chyba) złotych, polecam.

Avatar NiktPrzydatny

15 grudnia 2021, 20:26

@Rinna: chodzi ci o ten wielki plastikowy kubełek żelek?

Avatar Rinna

15 grudnia 2021, 20:32

@NiktPrzydatny: Tak, Trolli czy coś takiego.

Avatar DiabVCH

15 grudnia 2021, 15:09

Nie kupowałem już żadnych słodyczy od ponad roku bo za każdym razem jak idę z chęcią zakupu to kończy się na opakowaniu ryżu za 3,50 zł po zobaczeniu cen tychże słodyczy.

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 13 grudnia 2021, 14:41

Rel jak sam zarobisz i spojrzysz na ceny to sobie uświadamiasz że ni ch*j się nie opłaca. A jeszcze inflacja "pomaga"

Avatar Myszkapl

Edytowano - 15 grudnia 2021, 11:49

@Towarzysz777: Zależy, kilogram słodyczy czasem kosztuje mniej niż kilo wieprzowiny, jajek, masła czy innych "towarów luksusowych"

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 15 grudnia 2021, 13:46

@Myszkapl: I na tym polega dorosłość, że jednak nie można zrezygnować z wartościowych produktów dla organizmu na rzecz słodyczy, więc muszą być i te wartościowe i słodycze, a już po kupnie wartościowych tak portfel boli i patcha siada że nie ma na słodycze xD W sensie jest, ale jak tyle wydałeś to już nie chcesz więcej wydawać

Avatar Myszkapl

15 grudnia 2021, 14:34

@Towarzysz777: Zdrowa dieta może pozwalać na słodycze, bo mają węglowodany, witaminy, białka, czasem też tłuszcze. To łatwo dostępne kalorie i w ograniczonych ilościach są zdrowe. Z mięsem też nie można przesadzać, a ludzie mają do tego tendencję

Avatar MlodyKamil96

15 grudnia 2021, 14:04

Najlepiej przez cały dzień sobie mówić że kupisz jakieś słodycze za 20 zł i cały czas o nich myśleć, o ich smaku i że pod koniec dnia go poczujesz, po czym idziesz do sklepu po prostu nie kupujesz tak więc zarobiłeś 20 zł ponieważ twój mózg już był nastawiony że wieczorem wyda te 20 zł i zje słodycze. Najbardziej to się odczuwa już rano, gdy już nie ma różnicy czy się zjadło te słodycze czy nie bo odczucie jest takie jakbyś je zjadł a 20 zł masz w kieszeni.

Avatar Mistrz_Yoda_

15 grudnia 2021, 12:06

I później na ceny wizyty u dentysty

Avatar dustin2001

15 grudnia 2021, 11:49

Dorosłość to zrozumienie, czemu warto kupować taniej.

Avatar Czekola

Edytowano - 13 grudnia 2021, 11:44

Bomboniera fan vs Kinder czekolada entuzjasta

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak admin to zobaczy to rozsadzą go emocje

Rel

Nie każdy bohater nosi pelerynę i majtki na spodniach

Szkoda strzępić ryja

To naprawdę miłe

Wentylatorek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka