Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Zdeklasowani znowu
Lekko nie będzie
Angielskie śmieszki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 grudnia 2021, 20:48
Najlepiej ustawić przy granicy.
Odpisz
15 grudnia 2021, 20:43
Idealny bilboard reklamujący jak najszybsze wydostanie się z tego kraju
Odpisz
16 grudnia 2021, 20:34
@XaVery: Dlatego jestem zwolennikiem poglądu, że nie ważne jak będzie dobrze, ludzie zawsze będą narzekać na swój kraj
Odpisz
18 grudnia 2021, 14:35
Jasne, że będą. Pytanie tylko czy jest dobrze?
Odpisz
18 grudnia 2021, 16:34
@biedronka5: Jest dobrze. Żyjemy zdecydowanie ponad średnią na świecie, Polacy nigdy w historii nie byli bardziej zamożni, nie ma analfabetyzmu, głodu, zamachów, dyktatury. Zaznaczę, że to nie jest takie oczywiste, a Europa, USA, Kanada, Korea Południowa i Japonia to właściwie jedyne większe regiony w których takich rzeczy nie ma. Może nie jest idealnie, ale porównujecie się do najbogatszych Państw na świecie, co oczywiście ma sens, kiedy mówi się o tym do czego mamy dążyć, ale nie wtedy kiedy mamy oceniać własny kraj pod takim kątem.
Odpisz
15 grudnia 2021, 15:53
"Może ceny są najniższe w Europie, tak jak ale za to są dziurawe i w ruinie"?
Odpisz
15 grudnia 2021, 15:45
paliwa pensje drogi służba zdrowia
Deep shit
Odpisz