Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Twoja_lodowka

19 września 2022, 21:16

Zdalne|Hybrydowe|Stacjonarne

Avatar grototo

27 grudnia 2021, 10:53

jokes on you ludzie na zdalnym nie jada busem

Avatar Schabowy_nie_mielony

23 grudnia 2021, 18:23

zdalne najlepsze

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2021, 22:01

Nierel, stacjonarne git

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar reedy7

20 grudnia 2021, 14:26

skoro nie jeździsz autobusem to jak możesz stwierdzić że to ci nie przeszkadza?

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2021, 09:38

@reedy7: Bardziej mi chodziło, że na codzień nie jeżdżę, ale czasem to robię, jak z kimś wracam

Avatar Talerz

16 grudnia 2021, 15:56

Wreszcie ktoś dobrze gada a nie łełe stacjonarne głupie bo musze sie spotykać z ludźmi albo łe łe zdalne głupie bo musze sie nie spotykać z ludźmi

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar jacek1s

19 grudnia 2021, 10:31

@Towarzysz777: W zasadzie to też wielu nauczycieli religii uczy wychowania do życia

Avatar AlMalina

20 grudnia 2021, 22:36

@Talerz: Well... Welcome to jeja

Avatar Zyciejestxd

19 grudnia 2021, 14:27

Jak dla mnie, wielkiego introwertyka, zdalne są zajebiste

Avatar IkarAviator

18 grudnia 2021, 15:25

Droga z tyłu to istne szaleństwo. Zagrożenie 5 stopnia

Avatar olimpicYT3356

18 grudnia 2021, 08:37

Ja tam lubię stacjonarne

Avatar Mrmleko

18 grudnia 2021, 10:11

@olimpicYT3356: Też... Co prawda większe ryzyko , że nauczyciel spyta , ale zdalne strasznie siadają na psyche.

Avatar Nocta

17 grudnia 2021, 23:42

Personalnie na tyle mi się spodobała nauka z komfortu własnego domu, że kontynuację studiów robię właśnie w formie "online". Nie muszę się martwić akademikiem, długim dystansem na zajęcia etc. Robię kiedy mnie najdzie ochota i budzę się o godzinach jakie mi pasują.

W tym samym czasie jakość takich zajęć jednak wpływa na opinie ostateczna, jak i dostęp do internetu, komputera, ilość uczących się w domu, spokój domu, potrzebę spotykania się z ludźmi etc.

To nie jest tak, że dobrze albo nie dobrze

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2021, 22:45

Pomimo że zdalne ma pewne minusy, to wciąż imo jest znacznie lepsze od stacjonarnych

Avatar Zielasty

16 grudnia 2021, 15:38

Mefedron:

Avatar ami_dami_kamikadze

17 grudnia 2021, 22:33

@Zielasty: Wakacje

Avatar rozwalgo

17 grudnia 2021, 22:19

komentarz obrazkowy

Avatar Fricher

17 grudnia 2021, 21:29

Zajęcia

Avatar ZSRRBall

17 grudnia 2021, 21:04

szcezre wedlug mnie powinny obie strony byc pokazane pozytywnie

Avatar DoktorZarazy

17 grudnia 2021, 22:23

@ZSRRBall: xd

Avatar
Mametchi_Pro_Student

17 grudnia 2021, 16:43

Nie rel.

Avatar Oliwier256

17 grudnia 2021, 21:01

zdalne i stacjonarne mają swoje plusy i minusy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Murarzowa
Dodane przez: Murarzowa

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Lekko nie będzie

Jakby trochę nie fair

Można, tylko trzeba wstawać rano

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka