Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar HansFrank

24 grudnia 2022, 17:05

Ja przyniosłem sernik a oprócz tego były chipsy oraz pierniki a mandarynen było około 6

Avatar miss_bruh

22 grudnia 2022, 12:49

Plus belgijka

Avatar A_bbb

20 grudnia 2022, 20:14

Tru

Avatar kot0003

12 sierpnia 2022, 09:29

U mnie jeszcze były pierogi z plastiku i gumy.

Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2021, 13:02

K...a pryncypałki

Avatar
Brodacz

24 grudnia 2021, 21:29

Cudzysłów ma na początku dół, a na końcu górę, tu jest odwrotnie

Avatar lubie_frytki_z_ketchupem

22 grudnia 2021, 11:11

U mnie odwołali "bo covid"

Ale apel na 11 listopada z udziałem całej szkoły to już może być

Avatar Mroczna_Panda

22 grudnia 2021, 10:34

To tylko u nas chyba tradycją w wigilię jest świąteczny poker z wychowawcą

Avatar gokukakarot123

22 grudnia 2021, 09:10

Ja nie miałem klasowej przez pandemię

Avatar judixxx

22 grudnia 2021, 08:33

zawsze

Avatar Habiski

21 grudnia 2021, 14:56

U mnie klasa miała na koniec półrocza 37 jedynek i byliśmy jedyną klasą bez wigili :(

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar BardzoOryginalnaNazwa

21 grudnia 2021, 18:34

@knowany: W sumie u mnie połowa klasy była zagrożona z matmy (+jakieś osoby z innych przedmiotów), ale nie licząc typa co oblał WOS< bo się nie pojawiał to wszyscy zdali

Avatar Habiski

Edytowano - 21 grudnia 2021, 20:09

23, a jedynki łącznie z kilku przedmiotów

Avatar Loginamika04

21 grudnia 2021, 19:49

Rel. U nas było jeszcze sushi

Avatar Rhokai

21 grudnia 2021, 19:43

Ch.. z tym że odwołana

Avatar Veeebs

20 grudnia 2021, 10:38

Moja ostatnia Wigilia klasowa była dwa lata temu

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar BardzoOryginalnaNazwa

21 grudnia 2021, 17:51

@Veeebs: U nas wychowawczyni dala nam to na rękę
Ale potem i tak uznała, że to i lepiej, bo jedna nauczycielka z mojej szkoły akurat na covid zachorowała i bała się że jednak wigilia w takiej sytuacji to zły pomysł (chociaz pare klas miało)
A u mnie nigdy o prezenty nie było bólu tyłka. W podbazie jak się dawało papierek że nie kupujesz prezentu to nie kupujesz. W gimnazjum była wigilia bez prezentów (jedynie raz zrobiliśmy wigilie że zamiast prezentów były słodycze. To był błąd), a wliceum wszyscy byli chętni

Avatar Ami_Gami4

21 grudnia 2021, 17:52

@Veeebs: my mieliśmy zdalną

Avatar pieselbialy

21 grudnia 2021, 14:31

Tylko u mnie w tym roku nie było Wigilii klasowej?

Avatar
DzikiZbik

21 grudnia 2021, 16:39

@pieselbialy: Nie tylko u Ciebie. Moja klasa też nie organizowała, bo został przesunięty termin i nie zdążyliśmy wszystkiego ogarnąć. Pierwotnie miała być 22 grudnia, ale z uwagi na zdalne przesunięto ją na piątek 17. To nawet dobrze, bo moja klasa (maturalna) w ogóle nie jest zgrana i większość osób trzyma się swoich grup jeszcze z gimnazjum. Przez te 2,5 roku rozmawiałem może z pięcioma osobami, większości nie znam prawie wcale. Nasz wychowawca też ma nas gdzieś, bo mamy z nim tylko godzinę wychowawczą, bo uczy chemii, kiedy nikt z klasy na nią nie chodzi.

Avatar Orzechowy_

21 grudnia 2021, 17:50

@pieselbialy: u mnie też nie było. Z początku jakieś plany niby były. Później jednak najpierw połowie klasy sie nie chciało a do tego mój wychowawca po raz enty zachorował i znikną na jakieś 2 tygodnie. Z jednej strony szkoda bo fajna atmosfera i można z klasą czas spędzić chociaż z drugiej to pewna część mojej klasy i tak by popsuła atmosferę :/

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brawo za czujność!

Totalnie

Powodzenia

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Pilne

Płać pan

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka