memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
30 czerwca 2023, 14:31
nierel, jestem queerem i śmieję się z żartów o gejach
Odpisz
17 sierpnia 2023, 21:37
@Multi_Fan: Jakim k...a quakiem
22 grudnia 2021, 18:47
J...ć was wszystkich lol I mnie przy okazji
22 grudnia 2021, 18:49
@FajnyCzuek: to się nazywa orgia
22 grudnia 2021, 18:51
@Henzej: Chcesz dołączyć?
7 stycznia 2022, 03:01
@FajnyCzuek: Spora zmiana osobowości i nastawienia tu zaszła, co nie?
7 stycznia 2022, 11:26
@KufelMleka: Dokładnie
28 grudnia 2021, 21:39
Nie rel smieje sie z wszystkiego
28 grudnia 2021, 22:17
@MatjeGg21: Dokładnie xD
7 stycznia 2022, 08:54
@MatjeGg21: Ale śmieszny komentarz!
Edytowano - 28 grudnia 2021, 20:54
Nie rel, uwielbiam czarny humor wszelakiem maści i nie mam nic przeciwko gdy ktoś sobie ze mnie zażartuje.
29 grudnia 2021, 12:28
@BardzoOryginalnaNazwa: jejacy pijacy
Edytowano - 7 stycznia 2022, 04:29
@MaciejTor: @BardzoOryginalnaNazwa: I dlatego mnie zablokowałaś za memy w stylu *obrazek poniżej* ? xDDD
29 grudnia 2021, 12:35
Ja marzę kiedyś dostać raka czegoś tam tylko po to żeby jak ktoś będzie gadał bzdury to żeby mu powiedzieć 'Od twojego pieprzenia k...va dostałem raka, dosłownie'
28 grudnia 2021, 22:00
Jejaki biedaki.
28 grudnia 2021, 21:00
Nieśmieszne, bo znajduje się w grupie której to dotyczy.
28 grudnia 2021, 20:53
Nie rel Śmieje się z żartów o Polakach
22 grudnia 2021, 19:45
Nierel, śmieje sie z żartów o autyźmie a mam Aspergera
28 grudnia 2021, 20:52
@AlPoziomka: Rel
28 grudnia 2021, 20:39
nie rel, lubię czarny humor
28 grudnia 2021, 20:37
Dajcie jakieś żarty o Chrześcijaninach i Islamistach
22 grudnia 2021, 22:34
Ja nienawidzę wszystkich po równo
22 grudnia 2021, 21:43
Nierel mam za dużo dystansu do siebie
22 grudnia 2021, 21:32
nie rel, śmieje się z żartów o Łodzi
Edytowano - 22 grudnia 2021, 20:34
Nie rel
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2023, 14:31
nierel, jestem queerem i śmieję się z żartów o gejach
Odpisz
17 sierpnia 2023, 21:37
@Multi_Fan: Jakim k...a quakiem
Odpisz
22 grudnia 2021, 18:47
J...ć was wszystkich lol
I mnie przy okazji
Odpisz
22 grudnia 2021, 18:49
@FajnyCzuek: to się nazywa orgia
Odpisz
22 grudnia 2021, 18:51
@Henzej: Chcesz dołączyć?
Odpisz
7 stycznia 2022, 03:01
@FajnyCzuek: Spora zmiana osobowości i nastawienia tu zaszła, co nie?
Odpisz
7 stycznia 2022, 11:26
@KufelMleka: Dokładnie
Odpisz
28 grudnia 2021, 21:39
Nie rel smieje sie z wszystkiego
Odpisz
28 grudnia 2021, 22:17
@MatjeGg21: Dokładnie xD
Odpisz
7 stycznia 2022, 08:54
@MatjeGg21: Ale śmieszny komentarz!
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2021, 20:54
Nie rel, uwielbiam czarny humor wszelakiem maści i nie mam nic przeciwko gdy ktoś sobie ze mnie zażartuje.
Odpisz
29 grudnia 2021, 12:28
@BardzoOryginalnaNazwa: jejacy pijacy
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia 2022, 04:29
@MaciejTor: @BardzoOryginalnaNazwa: I dlatego mnie zablokowałaś za memy w stylu *obrazek poniżej* ? xDDD
Odpisz
29 grudnia 2021, 12:35
Ja marzę kiedyś dostać raka czegoś tam tylko po to żeby jak ktoś będzie gadał bzdury to żeby mu powiedzieć
'Od twojego pieprzenia k...va dostałem raka, dosłownie'
Odpisz
28 grudnia 2021, 22:00
Jejaki biedaki.
Odpisz
28 grudnia 2021, 21:00
Nieśmieszne, bo znajduje się w grupie której to dotyczy.
Odpisz
28 grudnia 2021, 20:53
Nie rel
Śmieje się z żartów o Polakach
Odpisz
22 grudnia 2021, 19:45
Nierel, śmieje sie z żartów o autyźmie a mam Aspergera
Odpisz
28 grudnia 2021, 20:52
@AlPoziomka: Rel
Odpisz
28 grudnia 2021, 20:39
nie rel, lubię czarny humor
Odpisz
28 grudnia 2021, 20:37
Dajcie jakieś żarty o Chrześcijaninach i Islamistach
Odpisz
22 grudnia 2021, 22:34
Ja nienawidzę wszystkich po równo
Odpisz
22 grudnia 2021, 21:43
Nierel mam za dużo dystansu do siebie
Odpisz
22 grudnia 2021, 21:32
nie rel, śmieje się z żartów o Łodzi
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2021, 20:34
Nie rel
Odpisz