Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie są aż takie pyszne
No to posłuchane
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2021, 13:06
Szkoda że Arcane nie ma drugiego sezonu, bo pierwszy to jeden wielki cliffhanger. Twórcy coś lubią ten zabieg.
Odpisz
26 grudnia 2021, 17:56
@AgnieszkaKielbasowska228: pozostaje czekać na 2023
Odpisz
26 grudnia 2021, 18:00
@jestem_Ziemianinem: A potem o nie, ludzie nabrali takich oczekiwań, że gówno a nie je spełnisz.
Odpisz
26 grudnia 2021, 18:11
@AgnieszkaKielbasowska228: cóż, jeśli twórcy twierdzą, że w się w takim czasie wyrobią to jak narazie nie mam powodu by im nie ufać, mam nadzieję tylko, że w przypadku gdzie do 23 nie zdążą to przełożą premierę zamiast pchać na siłę niedokończony produkt
Odpisz
4 stycznia 2022, 19:18
@AgnieszkaKielbasowska228: wiem że data, ale drugi sezon będzie zajebisty. Rito wie co robi, wszystko co robi, robi zajebiście. Poza grami
Odpisz
4 stycznia 2022, 20:13
@NormalnyCzlowiek: To niech zrobi panaceum
Odpisz
4 stycznia 2022, 20:15
@AgnieszkaKielbasowska228: bruh
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2021, 10:05
z wiedzminem to bardziej zla gra i zly serial
Odpisz
4 stycznia 2022, 17:57
@nwmsus: Plus jeden
Odpisz
Edytowano - 26 grudnia 2021, 09:25
Lol to nie jest zła gra, tylko community trochę porąbane ma
Odpisz
25 grudnia 2021, 20:42
Teraz mi się przypomina IgiPolska
Odpisz
Edytowano - 25 grudnia 2021, 16:35
Właściwie to Liga sama w sobie jest spoko i dość zabawna nieraz, po prostu nie każdemu siada to, czym jest moba oraz zależy jacy ludzie trafią się do twojej drużyny. A przeciwników można zawsze wyciszyć, więc również nie będą szczekać. Choć oczywiście opinia o społeczności LoLa też nie wzięła się znikąd
Odpisz
25 grudnia 2021, 14:59
Serio, jak ja się cieszę że nie przeczytałem książek o wiedźminie, patrząc na ten ogromny ból dupy osób które to zrobiły i teraz nienawidzą serialu bo "bu-hu to nie jest tak jak w książce!!!!!"
Odpisz
Edytowano - 25 grudnia 2021, 15:52
no po prostu jesteś zajebisty bo nie przeczytałeś książek, gratulacje.
Odpisz
25 grudnia 2021, 15:52
@lordbaysel: Patrząc na osoby które to zrobiły to tak właśnie się czuję.
Odpisz
25 grudnia 2021, 16:00
czyli jesteś zadowolony sytuacją, w której nie miałeś styczności z bardzo dobrymi książkami, bo możesz się cieszyć co najwyżej przeciętnym serialem?
Odpisz
Edytowano - 25 grudnia 2021, 17:42
@lordbaysel: Tak. Przeciętnym z twojego, czytającego książki punktu widzenia.
Odpisz
29 grudnia 2021, 23:06
@lordbaysel: Człowiek prostu cieszy się małymi rzeczami.
Odpisz
25 grudnia 2021, 13:21
we wszystkim jest zachowany balans
Odpisz
25 grudnia 2021, 13:07
Ależ Rel
Odpisz
24 grudnia 2021, 14:26
Rel
Odpisz
24 grudnia 2021, 13:16
Angry Sapkowski noises
Odpisz
24 grudnia 2021, 14:16
@Mroczny_piewca_apokalipsy: Sapkowski to pseudonim nadany przez znajomych po tym jak złapali go na sapaniu do gry.
Odpisz
24 grudnia 2021, 12:34
Słuchaj ty no, a gdzie książki na podstawie tychże gier?
Odpisz
24 grudnia 2021, 12:35
Chodzi ci o te fanfiki?
Odpisz
24 grudnia 2021, 12:37
@lordbaysel: Tak, te Andżeliki Suskowskiej
Odpisz
24 grudnia 2021, 12:36
Lol to nie jest dobra gra
Odpisz
24 grudnia 2021, 12:37
@Sebzer: Wiedźmin 3 jest arcydziełem
Nie ośmieszaj się
Odpisz
24 grudnia 2021, 12:40
Ale on mówi o lolu "League of Legends".
Odpisz
24 grudnia 2021, 12:57
@starmagedon: Aa to zwracam honor
Odpisz
24 grudnia 2021, 13:59
Wiedzmin 3 nie jest jedyną grą z tego uniwersum
Odpisz
25 grudnia 2021, 14:58
@Sebzer: top text
Bottom text
Odpisz