Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

27 grudnia 2021, 11:53

Zrobić coś ze swoim życiem <<< narzekać

Avatar Endev

27 grudnia 2021, 10:22

Polacy czują się tak dużo gorsi od reszty świata że cieszą się jak głupi kiedy widzą polskie nazwisko w jakimś większym dziele.

Avatar dessello

27 grudnia 2021, 00:05

Where polska gurom?

Avatar Chenderella

26 grudnia 2021, 23:28

Taka sama jest reakcja jak w polskim filmie jest zagraniczny aktor

Avatar AnonGuy

26 grudnia 2021, 01:21

Litrówka

Avatar
bylojuz12

25 grudnia 2021, 20:26

Polacy gdy Hawkeye

Avatar Bejz_

25 grudnia 2021, 17:35

wlasnie dlatego sie brzydze polakami

Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2021, 18:18

@Bejz_: a tobą się brzydzą wszyscy

Avatar Bejz_

25 grudnia 2021, 19:08

W świecie pełnym szaleńców to dobrze o mnie świadczy.

Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2021, 19:37

@Bejz_: no nie wiem, zgaduje że sam siedzisz na wzp czy innych gówno politykowych grupach i się uważasz za wybitnego trolla (albo jesteś hunter miki co pije siki)

Avatar Bejz_

25 grudnia 2021, 19:41

aha

Avatar Czaderek07

26 grudnia 2021, 22:43

Papajnik, znowu zapomniałeś jak się do niego trzeba zwracać? Spójrz.
Bejz_. Nie trolluj

Avatar Field_Marshal

27 grudnia 2021, 00:27

@Bejz_: Nie trolluj

Avatar thorin13

28 grudnia 2021, 00:06

Avatar Bejz_

28 grudnia 2021, 02:35

@thorin13: Tak, jestem trollem, bo według mnie jaranie się jak j...na małpa po zobaczeniu nazwiska pochodzącego z twojego kraju w napisach końcowych, to jest negatywna cecha. Trzeba być patriotą i w takich momentach otwierać szampana, a ja jestem nędznym trollem.

Avatar thorin13

28 grudnia 2021, 11:30

@Bejz_: Ja pierdziele, człowieku to jest mem

Avatar Bejz_

28 grudnia 2021, 17:42

@thorin13: a masz ty w ogole rozum czlowieka!?!? mem ktory sie wstawia jak ktos trolluje a nie k...a bez powodu, dziekuje, do widzenia

Avatar thorin13

28 grudnia 2021, 17:49

@Bejz_: Ciućmoku, ja nie mówiłem o tym ,,nie karm trolla”, tylko o memie pod którym napisałeś swój komentarz

Avatar Bejz_

Edytowano - 28 grudnia 2021, 17:51

@thorin13: to w takim razie pieprzysz jeszcze bardziej od rzeczy, bo to nie ma nic do tematu i nic nie zmienia

Avatar thorin13

30 grudnia 2021, 18:35

@Bejz_: Człowieku, mi chodzi o to, że to jest tylko przerysowany mem, nikt nie dostaje kociokwiku i nie otwiera szampana bo zobaczył polskie nazwisko w napisach. Owszem, ludzie często nie przechodzą obok tego obojętnie, ale ich reakcje nie są aż takie. Z resztą, nie tylko w Polsce tak jest.

Avatar LOKO30

25 grudnia 2021, 16:56

co on za toster trzyma w pierwszym akcie

Avatar AlPoziomka

25 grudnia 2021, 17:18

@LOKO30: do kąpieli

Avatar AlPoziomka

25 grudnia 2021, 17:17

Rel

Avatar Dragonix18

25 grudnia 2021, 17:07

Czy to srebrne coś co trzyma gość w białej koszuli zawsze było w tym memie i ja tego po prostu nie zauważyłem czy to jakiś szablon zedytowany

Avatar pan_szczekoscisk

25 grudnia 2021, 17:04

rel

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar IdolCircus
Dodane przez: IdolCircus

Nie idź!

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Frustrujące

Ziarenko traumy wyrosło

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka