Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Frustrujące
Ziarenko traumy wyrosło
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2021, 11:53
Zrobić coś ze swoim życiem <<< narzekać
Odpisz
27 grudnia 2021, 10:22
Polacy czują się tak dużo gorsi od reszty świata że cieszą się jak głupi kiedy widzą polskie nazwisko w jakimś większym dziele.
Odpisz
27 grudnia 2021, 00:05
Where polska gurom?
Odpisz
26 grudnia 2021, 23:28
Taka sama jest reakcja jak w polskim filmie jest zagraniczny aktor
Odpisz
26 grudnia 2021, 01:21
Litrówka
Odpisz
25 grudnia 2021, 20:26
Polacy gdy Hawkeye
Odpisz
25 grudnia 2021, 17:35
wlasnie dlatego sie brzydze polakami
Odpisz
25 grudnia 2021, 18:18
@Bejz_: a tobą się brzydzą wszyscy
Odpisz
25 grudnia 2021, 19:08
W świecie pełnym szaleńców to dobrze o mnie świadczy.
Odpisz
25 grudnia 2021, 19:37
@Bejz_: no nie wiem, zgaduje że sam siedzisz na wzp czy innych gówno politykowych grupach i się uważasz za wybitnego trolla (albo jesteś hunter miki co pije siki)
Odpisz
25 grudnia 2021, 19:41
aha
Odpisz
26 grudnia 2021, 22:43
Papajnik, znowu zapomniałeś jak się do niego trzeba zwracać? Spójrz.
Bejz_. Nie trolluj
Odpisz
27 grudnia 2021, 00:27
@Bejz_: Nie trolluj
Odpisz
28 grudnia 2021, 00:06
@Czaderek07:
Odpisz
28 grudnia 2021, 02:35
@thorin13: Tak, jestem trollem, bo według mnie jaranie się jak j...na małpa po zobaczeniu nazwiska pochodzącego z twojego kraju w napisach końcowych, to jest negatywna cecha. Trzeba być patriotą i w takich momentach otwierać szampana, a ja jestem nędznym trollem.
Odpisz
28 grudnia 2021, 11:30
@Bejz_: Ja pierdziele, człowieku to jest mem
Odpisz
28 grudnia 2021, 17:42
@thorin13: a masz ty w ogole rozum czlowieka!?!? mem ktory sie wstawia jak ktos trolluje a nie k...a bez powodu, dziekuje, do widzenia
Odpisz
28 grudnia 2021, 17:49
@Bejz_: Ciućmoku, ja nie mówiłem o tym ,,nie karm trolla”, tylko o memie pod którym napisałeś swój komentarz
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2021, 17:51
@thorin13: to w takim razie pieprzysz jeszcze bardziej od rzeczy, bo to nie ma nic do tematu i nic nie zmienia
Odpisz
30 grudnia 2021, 18:35
@Bejz_: Człowieku, mi chodzi o to, że to jest tylko przerysowany mem, nikt nie dostaje kociokwiku i nie otwiera szampana bo zobaczył polskie nazwisko w napisach. Owszem, ludzie często nie przechodzą obok tego obojętnie, ale ich reakcje nie są aż takie. Z resztą, nie tylko w Polsce tak jest.
Odpisz
25 grudnia 2021, 16:56
co on za toster trzyma w pierwszym akcie
Odpisz
25 grudnia 2021, 17:18
@LOKO30: do kąpieli
Odpisz
25 grudnia 2021, 17:17
Rel
Odpisz
25 grudnia 2021, 17:07
Czy to srebrne coś co trzyma gość w białej koszuli zawsze było w tym memie i ja tego po prostu nie zauważyłem czy to jakiś szablon zedytowany
Odpisz
25 grudnia 2021, 17:04
rel
Odpisz