Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Były nóżki, nie ma nóżek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tacy sami, a ściana między nami
Angielskie śmieszki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 grudnia 2021, 16:48
c.... prawda
Odpisz
30 grudnia 2021, 09:29
Tylko w szkole jest tak że po powrocie z niej uczysz się na kartkówki i sprawdziany + praca domowa i stres, a w pracy wypracujesz te 8h i po sprawie,resetujesz się w domu i nic się nie martwisz, skoro masz pracę to rachunki też się opłacą
Odpisz
30 grudnia 2021, 00:13
Czterej jeźdźcy spie....enia
Odpisz
27 grudnia 2021, 16:35
Nierel, jestem dorosły, nie piję, nie mam depresji (chyba?), nie pracuję i nie mam długów
Odpisz
27 grudnia 2021, 17:53
@Bejz_: Bejz nadczłowiek
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2021, 23:35
@Bejz_: No i to chodzi. I mieć w dupie świat, bo tam to tylko problemy, a my nie chcemy przejmować się problemami. A także mieć luz w życiu.
Odpisz
29 grudnia 2021, 20:38
Szczerze, nie jest tak źle, wiadomo zmiana życia na dorosłe może czasem szokować ale dla wszystkich co się boją: nie ma czego, a wszelkie problemy zależą od naszego podejścia (pomijam depresję) i sytuacji w której się znajdujemy. Te na szczęście możemy zmieniać nawet jeśli powoli to nadal
Odpisz
29 grudnia 2021, 23:34
@Kaczkodon: Ja staram się nie wpadać w problemy. Ja po prostu żyję jak Big Lebowski - Koleś. Luz w życiu i nie przejmować się problemami.
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2021, 20:19
Przestańcie wszyscy już pierdzielić, i straszyć innych dorosłym życiem bo sami sobie nie radzicie.
Odpisz
29 grudnia 2021, 20:14
Alkoholizm to Wojna? Bo raczej powinien być wybawieniem... Ewentualnie może być Duchem Przyszłych Świąt.
Odpisz
27 grudnia 2021, 17:02
Jeszcze szlugi ale w małym stopniu
Odpisz
27 grudnia 2021, 16:35
Rel chce tak
Odpisz