Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wiedeni

6 marca 2022, 15:25

Rel

Avatar Spider007

31 grudnia 2021, 12:28

Sposób na główną

1. Bierzesz mema sprzed roku
2. Zmieniasz datę
3. Wszyscy piszą "rel" i dają strzałki w górę
4. Problem?

Avatar FanatykTrylogiiUncharted

29 grudnia 2021, 17:11

Przypomniał mi się że kiedyś istniało lay's megapaka.

Avatar YouYuu

30 grudnia 2021, 12:22

@FanatykTrylogiiUncharted: lol, u mnie dalej jestvw sklepie, takie samo jak na memie

Avatar stalamed

28 grudnia 2021, 17:53

ahhh pamiętam czasy kiedy sylwester był dla mnie tym jednym dniem w roku gdy siedziałem do w nocy jedząc śmieciowe jedzenie i grając na komputerze

Avatar Kaowru

29 grudnia 2021, 13:17

@stalamed: ja byłem zazwyczaj na polach oglądać fajerwerki bo tam puszczają wszyscy
choć teraz się dosyc boję tego po tym jak jacyś goście kupili fajerwerki w kartonie chyba 30 sztuk i postawili ten karton na miedzy tak że przewrócił się i strzelał na wszystkich co stali na tym polu, dostałem gorącym fajerwerkiem pod pachę i wybuchnął doslownie chwilę potem jak uciekłem, potem uciekłem i siedziałem przerażony schowany pod skarpą a fajerwerki mi wybuchaly prosto nad głową tak że iskry powypalały mi dziury w kurtce, ogólnie nie polecam.

Avatar BloodyEyes

29 grudnia 2021, 21:55

@Kaowru: rozumiem trochę cię bo ja z tatą puszczaliśmy z balkonu (bo ziemia przed blokiem była zamarznięta że się nie dało wbić) i nie wyleciał tylko wybuchł na balkonie (na szczęście mamy około 7-8 metrowy balkon więc zwiałam na sam koniec widząc to) więc tylko nie słyszałam przez kilkanaście minut na ucho które było bliżej

Avatar Kaowru

29 grudnia 2021, 23:17

@BloodyEyes: czekaj..
ale tego nie można wbijać w nic, to musi polecieć

Avatar BloodyEyes

29 grudnia 2021, 23:20

@Kaowru: to były takie długie które mają nóżkę która się wbija bo zostaje w ziemi, to było jakieś 11-12 lat temu, nie wiem czy takie robią jeszcze

Avatar BloodyEyes

29 grudnia 2021, 23:20

@Kaowru: takiego typu

Avatar Kaowru

29 grudnia 2021, 23:28

@BloodyEyes: to ja je puszczalem ze lecialy razem z patykiem

Avatar BloodyEyes

29 grudnia 2021, 23:31

@Kaowru: może, byłam w tedy dzieckiem więc może nie do końca pamiętam, w każdym wypadku wbijało się ten patyk do ziemi (i nas to była doniczka) i jeden z nich nie odleciał

Avatar Kaowru

30 grudnia 2021, 07:32

@BloodyEyes: imo jak ten patyk jest przyklejony do fajerwerka i jednocześnie wbity do ziemi to jak to ma odlecieć

Avatar BloodyEyes

30 grudnia 2021, 10:17

@Kaowru: inne odlatywały + ten patyk jest raczej po to żeby stały równo

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2021, 14:43

Nierel, kiedyś moje życie było gorsze, ale odkąd mam zawieszoną w pokoju kukłę Hitlera jako worek do bicia, moje życie stało się lepsze

Avatar Kebasa_z_mema

Edytowano - 29 grudnia 2021, 15:18

albo wyprowadziłeś się już od rodziców, albo masz specyficzną/nietypową rodzinę
(Oczywiście bez urazy)

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2021, 15:25

@Kebasa_z_mema: albo napisałem to ironicznie

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2021, 16:37

pokaż jak wygląda

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2021, 18:13

kto

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2021, 18:37

ten worek w kształcie Hitlera

Avatar Adix174

29 grudnia 2021, 15:00

dla mnie syrwester to tylko okazja żeby troche dłużej sobie pograć bo w zwyczajnych dniach kłade się zazwyczaj najwcześniej o 22

Avatar Polish_Soldier

29 grudnia 2021, 14:19

Kiedyś niektóre rzeczy miały taki jakiś większy sens.

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

28 grudnia 2021, 15:56

Przez fakt, że teraz u mnie chodzenie spać ok.północy jest normalką to takie oczekiwania az nowy rok nastąpi już mnie nie jara

Avatar Kaowru

29 grudnia 2021, 13:18

Avatar rumcajschr

28 grudnia 2021, 17:55

Nierel, 2021 był dla mnie bardzo dobrym rokiem

Avatar Drag_on

28 grudnia 2021, 18:31

@rumcajschr: dla mnie był gorszy niż 2020

Avatar Kaowru

29 grudnia 2021, 13:11

@rumcajschr: dla mnie jednocześnie dużo lepszy jak i dużo gorszy niż kiedykolwiek

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2021, 16:02

Nie rel

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2021, 15:52

K...a rel
Kiedyś to sylwester był fajnym wydarzeniem wpi.....ało się chipsy z colą i innymi syfami, wyczekiwało się z niecierpliwością do północy, oglądało fajerwerki za oknem, a teraz to jest jakieś takie meh

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Robak_Fajny
Dodane przez: Robak_Fajny

Ostry ten sędzia

Niegrzeczny Oskarek

Zdeklasowani znowu

Można, tylko trzeba wstawać rano

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka