Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niegrzeczny Oskarek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie po oczach
Nie są aż takie pyszne
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2021, 14:45
Dlatego spałem 11 godzin
Odpisz
30 grudnia 2021, 23:54
Ten dzień ma jakąś taką moc, że jak normalnie zasypiam nad ranem, to w sylwestra już o 21.00 chole*nie chce mi się spać
Odpisz
30 grudnia 2021, 22:23
nie rel, zawsze siedzę do 6
Odpisz
30 grudnia 2021, 21:28
Dla mnie sylwester jest zrujnowany, bo chciałem zostać sam w sylwestra, ale nie, ktoś musiał się pochorować i jestem z rodzicami.
Odpisz
29 grudnia 2021, 20:15
Kiedyś sylwester był fajny bo się czekało do tej 24 na nowy rok, a teraz jak codziennie chodzę spać o 2-3 to nic wyjątkowego
Odpisz
29 grudnia 2021, 20:27
ja czesto do 5-6 siedze
Odpisz
30 grudnia 2021, 20:10
@RommSter: widać pod pogadajcami
Odpisz
30 grudnia 2021, 20:08
Po pijaku to faktycznie ciężko wytrzymać.
Odpisz
29 grudnia 2021, 21:20
Ja często idę spać o 23:30 i wstaję 10 minut po półocy aby nie musieć słuchać życzeń na nowy rok
Odpisz
29 grudnia 2021, 22:29
@toster77: No, często, aż raz w roku :)))
Odpisz
29 grudnia 2021, 20:52
W sumie to w sylwestra mam tak samo jak w normalnym dniu
Odpisz
29 grudnia 2021, 20:13
rel
Odpisz