Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Phi!
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Można, tylko trzeba wstawać rano
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 stycznia 2022, 13:26
Brzydg*szcz🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Odpisz
3 stycznia 2022, 09:06
kraków be like : pierwsze zdjęcie stare miasto drugie to nowa huta a trzecie to kazimierz
Odpisz
30 grudnia 2021, 22:33
Byo jest gdzieś na 7-12 stronie w najpopularniejszych
Nie sprawdzajcie bo nie wiem czy to jest tam
Odpisz
31 grudnia 2021, 11:48
@maslo123_5: ej pod poduszką masz dużo pieniędzy
Ale nie sprawdzaj
Odpisz
31 grudnia 2021, 12:37
@pawelec323232e2: dzięki w nagroda wyślę ci paczkę
Ale nie otwieraj
Odpisz
31 grudnia 2021, 12:39
@maslo123_5: dzięki. Mam niepotrzebne rzeczy wyśle ci
Ale szafy nie otwieraj
Odpisz
31 grudnia 2021, 12:42
@pawelec323232e2: mam dla ciebie w nagrodę w grze
Ale nie włączaj komputera
Odpisz
31 grudnia 2021, 12:42
@maslo123_5: nie mam konputera
Odpisz
31 grudnia 2021, 17:27
@pawelec323232e2: no to nie masz problemu
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2021, 20:59
@maslo123_5: mam proplem
Ale nie powiem jaki
Odpisz
1 stycznia 2022, 02:25
@pawelec323232e2: Ja ci go naprawie
Ale nie.. ten.. zrobie go
Odpisz
1 stycznia 2022, 10:57
@maslo123_5: dzięki
Ale nie pomagaj
Odpisz
1 stycznia 2022, 13:59
@pawelec323232e2: Prosze
Ale nie patrz
Odpisz
30 grudnia 2021, 13:06
Vanitas
Odpisz
30 grudnia 2021, 13:12
@rumcajschr: Vanitatum
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2021, 13:12
et omnia
Odpisz
30 grudnia 2021, 13:14
@Towarzysz777: vanitas
Odpisz
31 grudnia 2021, 20:19
@Nanook: Quid lucri est homini de universo labore suo, quo laborat sub sole?
Odpisz
30 grudnia 2021, 19:42
3 wygląda jak moja dzielnica
Odpisz
31 grudnia 2021, 11:49
@Kot_miolnir_: 3 Wygląda jak moja ulica
Odpisz
30 grudnia 2021, 12:49
I tyle chleba sie zmarnowało
Odpisz
30 grudnia 2021, 12:54
@Talerz: podbijam, Autorka marnujac surowce chciała pokazać jakie to marnowanie jest złe. Ironia
Odpisz
30 grudnia 2021, 18:12
żelazopodobne
Odpisz
31 grudnia 2021, 09:03
@Talerz: wydaje mi się, że na pierwszym zdjęciu zostały użyte bochenki które są już trochę spleśniałe, co możesz zauważyć po prawej stronie.
Odpisz
30 grudnia 2021, 21:15
Zawsze w mieście jest dzielnica/osiedle wyglądające jak na zdjęciu 3.
Odpisz
30 grudnia 2021, 20:09
Było
Odpisz
30 grudnia 2021, 19:59
Łódź
Odpisz
30 grudnia 2021, 19:52
Byo
Odpisz
30 grudnia 2021, 13:17
Było.
Odpisz