Teraz starczy co najwyżej na chleb
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Ikony
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Przerwa na herbatkę
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 kwietnia 2022, 17:00
Zapi.....a szybciej niż w rosji
Odpisz
3 stycznia 2022, 16:11
o, pierwszy memas się przyjął
Odpisz
17 stycznia 2022, 19:09
@IICJII: dobre
Odpisz
2 stycznia 2022, 21:00
Dlatego zbieram złom, a zwłaszcza puszki aluminiowe, bo sporo zyskały na wartości.
Odpisz
1 stycznia 2022, 11:10
Mój wujek poleca wyprowadzkę z Polski
Odpisz
1 stycznia 2022, 11:20
nic nie rób, narzekaj że jest źle
Odpisz
1 stycznia 2022, 11:32
dobry pomysł 😎👍👍
Odpisz
1 stycznia 2022, 12:16
Ta, bo przecież zwykły cywil może cokolwiek zrobić w rządzie
Odpisz
1 stycznia 2022, 12:43
@Pomiot: może
Odpisz
1 stycznia 2022, 12:46
moze sie np zesrac na mownice w sejmie
Odpisz
1 stycznia 2022, 20:06
@Pomiot: Cokolwiek może
Odpisz
1 stycznia 2022, 20:55
On może i może ale Kowalski tak średnio
Odpisz
1 stycznia 2022, 21:03
Każdy tak mówi, a gówno się dzieje.
Odpisz
2 stycznia 2022, 02:33
@Aha89mpjmmnmbnbnbnbb: Znaczy, w sensie dosłownym coś zrobić może
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2022, 13:18
@TrueStoryGuy: Znaczy się, o czym wy tu piszecie?
Czy wasza rozmowa ma jakikolwiek sens?
I jedna strona, i druga ma rację (chociaż nie jestem nawet pewien co do ich podziału...)
Odpisz
2 stycznia 2022, 13:21
Ta, może. Może co najwyżej wyjechać z tego kraju. Nawet jeśli się pójdzie zagłosować na kogoś innego, to i tak prawie wszyscy znowu zagłosują na PIS. Więc i tak będzie źle. W tym przypadku najlepsze co człowiek teraz może zrobić to ucieczka
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2022, 13:24
Wyprowadzić się z Polski mogę
Mogę zostać i narzekać
Mogę trafić do rządu, i rzeczywiście zmienić sytuację
I mogę też nasrać na mównicę
Jeśli ta rozmowa opiera się wyłącznie na "może" albo "średnio może", to tak trochę głupio
Przecież szansa nawet 99,99%
np. na to, że się ożenię (procenty oczywiście zmyślone)
nie znaczy, że nie umrę wcześniej, po przedawkowaniu Coli
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2022, 13:25
@Pomiot: Nie widziałem Twojej odpowiedzi, kiedy pisałem komentarz wyżej.
Odpisz
2 stycznia 2022, 14:51
polecam Szwecję
Odpisz
2 stycznia 2022, 14:54
Chodzi głównie o to, że i tak się nic nie zmieni nawet jeśli będziesz próbować coś zmienić, żeby cokolwiek się zmieniło musi prawie cała Polska w tym uczestniczyć, a nie tylko jednostka.
Odpisz
1 stycznia 2022, 21:35
Zbieram od roku i czuję, że jeszcze mi zejdzie drugie tyle, bo monitorując ceny, widzę jak bardzo wzrastają
Odpisz