Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Po_Prostu_Ktos

3 stycznia, 16:38

Podręczniki są do d**y

Avatar MasloPolskie

31 grudnia 2021, 20:13

Połącz oba

Avatar Bright32

Edytowano - 31 grudnia 2021, 18:40

Od razu wytłumaczę. Równo 10 lat temu Kenneth Pinyan, mieszkaniec Enumclaw w stanie Waszyngton, został uznany za zmarłego wskutek „ostrego zapalenie otrzewnej, co było rezultatem perforacji okrężnicy esowatej podczas stosunku analnego z koniem". Kamera zarejestrowała tablicę rejestracyjną samochodu, który przywiózł mężczyznę do szpitala po tym przerażającym stosunku. Nagranie doprowadziło detektywów do 54-letniego Jamesa Michaela Taita, który mieszkał na 39-akrowej farmie. W przyczepie farmera policja znalazła nagranie Pinyana (albo Mr. Handsa, jak nazywali go koledzy zoofile), na którym uwieczniony był jego stosunek z koniem o pseudonimie Wielki K.....W tym czasie zoofilia była w Waszyngtonie legalna, a z braku dowodów na znęcanie się nad zwierzętami Tait został oskarżony tylko o naruszenie prawa. Sprawa była jednak tak skandaliczna, że niedługo po śmierci Pinyana stan Waszyngton, na mocy otwartego głosowania senatu stanowego, uznał zoofilię za przestępstwo klasy C – karane pozbawieniem wolności do lat pięciu i grzywną w wysokości 10 tys. dolarów.Wypadek oraz film, który go uwiecznił, stały się narodowymi newsami i rozprzestrzeniły dzięki niewdzięcznej stacji 4chan, która udostępniła go wszystkim użytkownikom internetu. Artykuł dotyczący tej śmierci opublikowany na łamach „Seattle Timesa" stał się najczęściej czytanym artykułem online.

Avatar Patryk27

31 grudnia 2021, 18:42

@Bright32: Co to ma do mema XD?

Avatar Patryk27

Edytowano - 31 grudnia 2021, 18:37

Od razu wytłumaczę, czasem na korepetycji możemy nauczyć się innego sposobu robienia tego samego i on często nam bardziej odpowiada, ja przynajmniej czasem tak mam, a za to, często ciężej jest się nauczyć tego co wytłumaczono nam na lekcji

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Patryk27
Dodane przez: Patryk27

Nadciąga!

Zaba pokoju

Mądre rozwiązanie

Ma to sens

Widziałem

Tak było

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka