Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To by wystarczyło
Co za przypadek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 stycznia 2022, 13:16
Polska popularny kraj
Odpisz
2 stycznia 2022, 09:35
Zróbmy kiedyś bojkot sylwestrów z 1, 2, Polsatem i TVN ani na miejscu, ani przed tv. Ciekawe co by wtedy?
Odpisz
2 stycznia 2022, 09:38
@Tomasz1977: Byłoby śmiesznie, ale myślę że by nie wyszło bo i tak ktoś przyjdzie
Odpisz
3 stycznia 2022, 10:25
@Tomasz1977: TVN akurat sam zbojkotował i nie miał imprezy " z powodu sytuacji epidemicznej ", a nie bo kasy mu było szkoda.
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2022, 08:17
Mocne rel, jeszcze pamiętam Fonsiego z 2017 jak także śpiewał z playbacku na tym samym sylwestrze
Odpisz
1 stycznia 2022, 13:04
Sporo muzyków tak ma
Odpisz