Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DejNo2zl

4 stycznia 2022, 16:14

Mój młodszy brat tak ma

Avatar Adix174

Edytowano - 2 stycznia 2022, 11:54

pov: jesteś najsztarszy a młodsze rodześtwo to siostry

Avatar jejak_nr1

2 stycznia 2022, 12:03

@Adix174: xD juz to widzę zj.... xD

Avatar Adix174

2 stycznia 2022, 14:20

@jejak_nr1: a co w tym dziwnego?

Avatar Mr_AdiX17

2 stycznia 2022, 12:23

To ja jestem tym starszym bratem. hehe

Avatar BombelosCompanieros

2 stycznia 2022, 12:14

pepko

Avatar Chenderella

2 stycznia 2022, 12:09

Mam rok starszą siostrę więc przez większość czasu dzieliłyśmy te same ubrania. Kiedyś mi było przez to głupio, a teraz tak myślę, że to w sumie dobrze. Dzieci szybko wyrastają z ubrań więc kupowanie wszystkiego nowego za każdym razem, kiedy trochę urosną jest zwyczajnie bez sensu. Większość ubrań w końcu i tak nosiliśmy maksymalnie przez rok a potem szły dalej, do innych dzieci z rodziny (ale z racji na wiek byłam prawie na samym początku tego łańcucha). Jedyne czego nigdy po nikim nie donaszałam to buty, bo musiałam mieć korekcyjne i kupowaliśmy je w takim sklepie obuwniczym w mieście, w których czasem nadal kupuje trampki bo wytrzymują mi dłużej niż takie droższe czy firmowe

Avatar DiabVCH

2 stycznia 2022, 11:43

Na ryneczku na kartonie

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2022, 10:48

Ja też ale mam starszą siostrę i jej kolegę po którym muszę nosić ciuchy

Avatar kapitanborys

1 stycznia 2022, 17:19

To ja jestem starszym bratem więc reln't

Avatar krzysiulka10

2 stycznia 2022, 08:43

@kapitanborys: W takim razie, w twoim przypadku jest to "po starszym kuzynie".

Avatar piotrkacz

2 stycznia 2022, 10:09

@krzysiulka10: kurcze, tak jakbyś znała/znał sytuację u mnie kiedyś była

Avatar maslo123_5

2 stycznia 2022, 09:43

Jako że rodzice pracują w lumpeksie to dostaje dosłownie takie ubrania jakie chce

A jako że nie znam żadnej mody, to moja mama po prostu wybiera 2 czy 3 ubrania i wybieram które mi sie podobają

Czyli te które chce

Avatar kajba

1 stycznia 2022, 16:30

To ja byłem ty starszym bratem.

Avatar nuklear

1 stycznia 2022, 16:30

Zawsze tak było, ale ubrania były git więc nie ma co narzekać.

Avatar Piro_Manka

1 stycznia 2022, 16:18

90% moich ubrań w dzieciństwie było noszone wcześniej przez moją kuzynkę i starszą siostrę

Avatar
Hamczurk

Edytowano - 1 stycznia 2022, 16:07

moi rodzice najczęściej mnie ubierali w "stoisko na targu" polecam, tanio ale za to jako tako

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Nie idź!

Frustrujące

Były nóżki, nie ma nóżek

Ostry ten sędzia

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka