Poranek w azjatyckim autobusie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Nwm co ze mną nie tak
Drewniany kominek
Dobra oferta
Tęskniliście za upałami?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lutego 2015, 19:33
Rin x Len? Nigdy. Prze nigdy. Przeklinam was, ci którzy lubią ten paring. Według mnie są bliźniakami, nie kochankami.
Odpisz
9 sierpnia 2014, 15:03
Siemenowie!:D
Odpisz
26 marca 2014, 23:26
Rin+Len <3
Odpisz
27 marca 2014, 16:28
@Shogun100100: Lubisz Vocaloidy i Rin i Lena?
Odpisz
30 marca 2014, 20:40
Rin i Len są najlepsi ale Miku tez nie jest zła :)
Odpisz
30 marca 2014, 20:47
@Shogun100100: Zgadzam się z tobą,ale w ogóle wszyscy są fajni z Vocaloidów
Odpisz
29 marca 2014, 13:18
Uwielbiam ich,Vocaloidy i tą parę
Odpisz
26 marca 2014, 23:18
Jak poniedziałek to normalka ;D
Odpisz
26 marca 2014, 18:10
Lepsze od oryginalow.
Odpisz
26 marca 2014, 07:23
To wygląda tak jak by to byli mężczyźni...
Odpisz
26 marca 2014, 10:26
@majki909: Azja .-.
Odpisz
24 marca 2014, 21:14
Rin i Len Kagamine?
Odpisz
24 marca 2014, 21:19
@Mika444: Tak
Odpisz
24 marca 2014, 21:21
@Mika444: Lubisz Vocaloidy?
Odpisz
24 marca 2014, 21:32
Jasne
Odpisz
24 marca 2014, 21:34
@Mika444: Ja też ^^
A jaka jest twoja ulubiona postać i paring,jak można wiedzieć?
Odpisz
24 marca 2014, 21:39
Tutaj lepiej nie spamić, zaproszę na priv ^^
Odpisz
24 marca 2014, 21:40
@Mika444: Spoko
Odpisz