Wszyscy wiemy, co się stanie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Szybki jak błyskawica
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ostry ten sędzia
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 czerwca 2022, 19:53
It seems really bad...
Odpisz
8 stycznia 2022, 21:56
O co chodzi?
Odpisz
9 stycznia 2022, 00:21
@Geraltzriviv: o keks
Odpisz
9 stycznia 2022, 10:13
@warmar: dlaczego reklamują ciasto jak to reklama pizzerii?
Odpisz
9 stycznia 2022, 11:11
@Geraltzriviv: ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
5 stycznia 2022, 16:43
Ukraińcy są zarąbiści w tych sprawach
Odpisz
8 stycznia 2022, 19:28
Ukraińcy są ogólnie zajebiści
Odpisz
8 stycznia 2022, 17:47
Dałem to mojemu koledze z ukrainy to macie troche o historii tej reklamy którą on mi dał:
sąd dał orzeczenie w sprawie tej reklamy i uznał ją za dyskryminującą i o ewidentnie seksualnym charakterze, co nie jest związane z pizzą
Sieć pizzerii dostała grzywnę i zmuszono ją do usunięcia tej reklamy
Odpisz
8 stycznia 2022, 17:16
ZŁOTO XDDD Czyli jak przyciągnąć klientów i jak robić marketing.
Odpisz
5 stycznia 2022, 16:16
JAPERDOLE ZŁOTO MARKETINGU XDD
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia 2022, 16:10
Kolejny powód do nienawidzenia Ukrainy
Odpisz
5 stycznia 2022, 16:50
K...a to nie ich wina jakich mają przodków
Odpisz
5 stycznia 2022, 18:12
@olimpicYT3356: Lol
Odpisz
8 stycznia 2022, 17:15
Pie.... się, koleś. Ja mam kolegów z Ukrainy na studiach, bardzo ich szanuję, bo są fajni i bardzo się starają.
Odpisz
8 stycznia 2022, 17:23
Boniacz, gdy usłyszy że można nie oceniać ludzi po tym, między którymi rzekami się urodzili:
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2022, 18:17
@lordbaysel: Serio myślisz, że ja na serio to mówiłem?
Dosłownie jestem Neoslawistą i uważam, że wszyscy Słowianie powinni współpracować
Odpisz
8 stycznia 2022, 18:24
No ja jakoś nie widzę różnicy, poza tym że wziąłeś większy worek i wypiąłeś się na Węgrów.
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2022, 20:09
@lordbaysel: Nie bardzo rozumiem?
Odpisz
8 stycznia 2022, 21:31
@Lord_Endless:
Odpisz
11 stycznia 2022, 14:45
@olimpicYT3356: Jakich przodków? Marsze bandersynów mają teraz, a porządniejsza część ludności uciekła za granicę do Rosji lub UE.
Odpisz
11 stycznia 2022, 15:36
A my mamy marsze narodowców rzucających kostką brukową, a jakoś nie stanowią oni całości mieszkańców Polski
Odpisz
11 stycznia 2022, 17:34
@KapeluszNaLampe: Może dlatego, że polska policja je rozpędza a nie bierze w nich udziału jak jest na Ukrainie? Tam w marszach biorą udział oficjalni przedstawiciele władz, a rok Bandery uchwalono w parlamencie.
Odpisz
18 stycznia 2022, 17:01
Masz rację, ale to nadal nie są wszyscy Ukraińcy. W poprzednim komentarzu pisałeś, że porządniejsza część ludności wyjechała z kraju, ale warto zauważyć, że wiele osób nie mogło i nie może sobie na to pozwolić
Odpisz
18 stycznia 2022, 17:03
W Tarnopolu wiatr zniszczył baner z Banderą
Odpisz
4 marca 2022, 19:02
No stary, teraz za takie coś to by cie za jaja wywiesili
Odpisz
4 marca 2022, 19:05
@Moje_Rysunki12: Na szczęście boniacza już wśród nas nie ma.
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2022, 14:15
ojjj towarzyszu -99 respect
Odpisz