Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Szybki jak błyskawica
Pozdrawiam świetliki
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 stycznia 2022, 21:50
Wywal ją z tego samochodu, wypie.... ją butem a potem kolanami na ryj.
Odpisz
8 stycznia 2022, 14:34
@Tonell: i jeszcze ten śnieg na mordę wysypać
Odpisz
8 stycznia 2022, 09:55
Odpisz
8 stycznia 2022, 09:14
Każ zbierać
Odpisz
5 stycznia 2022, 23:51
Śnieg sie stopi a woda wyschnie
Odpisz
8 stycznia 2022, 10:27
@maslo123_5: Pod warunkiem że robisz trasy po 300-500 km. Jak jeździsz na krótkich dystansach to masz później lodowisko na podłodze w aucie. Wiem bo w swoim pierwszym aucie nie pamiętałem żeby trzepać nogi ze śniegu i raz przy takich srogższych śniegach bym się wypindolił wsiadając do auta..
Odpisz
8 stycznia 2022, 11:09
@maslo123_5: Ta parującą woda to wilgoć, która zalega w samochodzie....
W lato wyschnie, ale przez okres zimy czy wiosny trzyma się to w samochodzie i powoduje szron od środka, nie mówiąc o grzybieniu czy pleśni....
Odpisz
8 stycznia 2022, 16:50
@Mikrus19: zapomniałem że w aucie nie mamy klimatyzacji i w środku jest zawsze 500 stopni, trzeba dlatego okna otwierać. Moje niedostrzeżenie
Odpisz
5 stycznia 2022, 22:35
potwór
Odpisz
5 stycznia 2022, 21:50
Wystarczy zrobić to:
Odpisz