To wszystko wina opozycji!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trzeba brać osobną torbę
To musiało być męczące
Deal życia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Co to takiego?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 stycznia 2022, 08:56
Jak teraz pis wygra wybory to wypi.....am z tej k...y polski
Odpisz
9 stycznia 2022, 04:00
Bzdura - opozycji lepszej sobie znaleźć nie mógł. Na serio rząd może mamy zje*any, ale takich zje*ów jak w opozycji to z święcą szukać. Gdyby nie opozycja to PiS już by nie rządził.
Odpisz
8 stycznia 2022, 18:34
Coś czuje, że w tym roku to wszystko pie....nie.
Odpisz
8 stycznia 2022, 09:23
Naprawdę myślicie, że Kaczor jest taki głupi? On specjalnie krzyczy by najgłupsi wyborcy szczekali na PO lol
Odpisz
8 stycznia 2022, 10:06
Dokładnie tak to działa.
Odpisz