Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Chciał tylko pomóc
To będzie bolało
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 stycznia 2022, 14:36
Ciekawe, że usiadł przy jedynej dziewczynce...
Odpisz
10 stycznia 2022, 18:50
Z tego co wiem to w kulturze Romów właśnie to tak wygląda, że jeśli się nie ożenisz to rodzina nadal będzie cię traktować jak dziecko/ niepełnoletniego, nawet jak już dawno skończyłeś 18 lat
Odpisz
8 stycznia 2022, 10:00
Rel, ja w tym roku będę mieć 19 lat i dalej siadam przy stoliku dla dzieci (o ile jest. W sensie jak stolik dla dzieci jest to siadam przy stoliku dla dzieci, a jak nie ma to siadam z dorosłymi)
A moja kuzynka (jest w tym samym wieku co ja), która ma chłopa to już przy stoliku dla doroslych siadac może.
Odpisz
8 stycznia 2022, 18:21
@BardzoOryginalnaNazwa: Dzieci mniej żrą, to jedzenia dla ciebie więcej zostanie
Odpisz
8 stycznia 2022, 18:39
@przemek1ni: Ale ja też mało żre
Odpisz
8 stycznia 2022, 18:58
@przemek1ni: ale na tym stole nie stawiają alkoholu
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2022, 19:55
@BardzoOryginalnaNazwa: No to już znamy prawdziwy powód twojego siadania przy stoliku dziecięcym, twoja rodzina nie traktuje poważnie osób nierozwijających mięśnia piwnego i słusznie
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2022, 20:13
@przemek1ni: EJ, to ma sens
Ja do alkoholu mam niechęć. Jeśli już mam pić to jedynie wino + robię to tylko na imprezach typu osiemnastka czy wesele. I tylko jeden kieliszek. Próbowałam raz wódkę, ale mi nie smakowało. Z resztą dla mnie picie jest ok, jesli to się robi z umiarem, a nie do utraty przytomności (na ostatniej osiemnastce na której byłam to jedna laska została znaleziona pijana w krzakach). Ale przez pijaństwo mojego starego to wolę tego unikać
No i sobie przypomniałam że raz jak siedziałam z jakąs częścią rodziny (wtedy stolika dla dzieci nie było, bo aż tak dużo gości nie było + akurat to było w moim domu, a w moim domu za bardzo takiego podziału nie robimy). Wśród nich był wujek, jego żona oraz jedna ciocia. I wujek pomacał tej cioci (nie swojej żónie, tylko tej drugiej) pierś. Na oczach swojej zony
Nie wiem czemu wam o tym mówię, ale ok
Odpisz
8 stycznia 2022, 20:24
@BardzoOryginalnaNazwa: bo jesteś internetowym sangwinikiem
Odpisz
8 stycznia 2022, 19:11
Ale masz pracę, więc to ty wychodzisz ze sklepu z nowym lego
Odpisz
8 stycznia 2022, 18:15
skąd ja to znam
Odpisz
8 stycznia 2022, 18:15
kiedy jedyny sobie nie zje*ałeś życia więc inni cie nie chcą przy stole dla poważnych ludzi
Odpisz
8 stycznia 2022, 18:13
No i bardzo dobrze, walić stereotypy dorosłości
Odpisz
8 stycznia 2022, 10:57
I nie wziąłeś kredytu, kredyt też ważny
Odpisz
8 stycznia 2022, 09:18
Musisz mieć dziwną rodzinę
Odpisz