Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Stefan13

13 sierpnia 2015, 17:26

jemu chyba chodziło o piwo :D

Avatar gulpin

27 marca 2014, 21:40

Koteł zawsze spoko
Chociaż wcale nie jest taki słodki, ja zazwyczaj doprawiam cukrem wanilinowym

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 28 marca 2014, 10:04

@gulpin: Tak? A ja szczerze wolę słone koteły.

Avatar Bilolus1

28 marca 2014, 12:20

@gulpin: Phi na słodko . Lepiej tradycyjnie jeść .

Avatar kuboskixd

28 marca 2014, 18:23

@gulpin: Ja wole na ostro

Avatar Mysza_Zabek

28 marca 2014, 18:55

@gulpin: na słodko? nie sory, wole na słodko kwaśno

Avatar Lamia_Marcelina

27 marca 2014, 21:23

Tak kotka ^.^

Avatar bylejakbylegdzie

27 marca 2014, 20:46

słodko kwaśne a nie słodkie :)

Avatar BlackDrink

27 marca 2014, 20:38

Ej nie widzę co jest dalej pokażcie.XD
Może dalej jest np.sprite :P

Avatar SubiNastyGuy

27 marca 2014, 20:02

Wybrałbym piwo...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 27 marca 2014, 20:07

@SubiNastyGuy: Kota byś najpierw nie wyjął ? Może siedzi na otwieraczu... zębami nie otwieraj

Avatar SubiNastyGuy

27 marca 2014, 20:09

Jego wybór, że tam wlazł. Niech zamarza dalej.

Avatar
Konto usunięte

27 marca 2014, 20:16

@SubiNastyGuy: A co jakby przymarzł do kapsla od piwa... odgryzałbyś kota ?

Avatar SubiNastyGuy

27 marca 2014, 20:18

Wziąłbym drugie. ;)

Avatar
Konto usunięte

27 marca 2014, 20:20

@SubiNastyGuy: Mi też weź trzecie ;_;

Avatar
Konto usunięte

27 marca 2014, 20:16

Tak, gdzieś tam siedzi czekolada. I powiedz temu kotu, żeby wyszedł.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Lilii
Dodane przez: Lilii

Zdeklasowani znowu

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Cóż za brak szacunku

Nigdy na to nie wpadną

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka