Trzeba było słuchać Zbyszka jak nam śpiewał
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Ikony
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
To będzie bolało
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 stycznia 2022, 23:58
Odpisz
13 stycznia 2022, 11:07
Dlatego nikt nie może mieć władzy
Odpisz
12 stycznia 2022, 20:37
A o czym gadał?
Odpisz
12 stycznia 2022, 21:08
@Dark_Dante: tak w skrócie że pis nas będzie r....ł gorzej niż po
Odpisz
12 stycznia 2022, 21:21
no i r... nas sobie radośnie do dziś
Odpisz
12 stycznia 2022, 21:52
Kiedy to było wiadomo odkąd się pojawili na scenie.
Odpisz
13 stycznia 2022, 08:16
@Dark_Dante: Głównie to wymieniał cały słownik przekleństw polskich. Czasem też powiedział coś z sensem.
Odpisz
13 stycznia 2022, 08:15
W którym miejscu ordynarny cham jakim jest stonoga ma rację?
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2022, 00:17
Szkoda tego wszystkiego, z, Zbyszkiem byłem od początku, ale znajomi mi jechali po ambicji że jestem z...em, bo stonogę oglądam i słucham.
Także, wy k...y, które nie wierzyły, macie waszą Polskę w ładzie
Odpisz
13 stycznia 2022, 05:37
@Crln_7: Same. Jak kolegów z klasy w 2015 ostrzegałem przed pisiorami, przypominając jakie szopki się działy gdy rządzili zanim PO przyszło to mnie od opozycyjnych zje..ów nazywali. No to macie chleb po dyszku, inflację 8% i totalny bordel w prawie podatkowym i sądownictwie...
Odpisz
12 stycznia 2022, 20:20
2015: nie no stonoga przesadził
2019: w sumie miał rację ale za ostre słowa
2022: jednak pocisnął za mało
Odpisz
12 stycznia 2022, 22:58
@Matiozowiec: Idealnie podsumowałeś towarzyszu.
Odpisz
12 stycznia 2022, 21:16
I tak to się żyje w tej Polsce
Odpisz
Edytowano - 12 stycznia 2022, 21:05
A ja tak tylko przypomnę że aresztowano go ponad pół roku temu a nadal nawet nie miał procesu
Odpisz
12 stycznia 2022, 20:13
Przekaz mema spoko ale szablon nie pasuje
Odpisz
12 stycznia 2022, 20:07
Jak Lepper
Odpisz
11 stycznia 2022, 10:17
rozumiem tekst ale nie łapię gdzie tu drake pasuje
Odpisz
11 stycznia 2022, 10:07
I zaśpiewajcie więc
Pisowców trzeba j...ć
I w mordę lać
I zaśpiewajcie więc
Pisowców trzeba j...ć
I k.... nic się nie bać
I w mordę lać
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2022, 10:00
They called him madman...
Odpisz
11 stycznia 2022, 09:55
Parę lat temu: Haha śmieszny gruby pan w okularach
Teraz:
Odpisz
11 stycznia 2022, 09:45
Chyba nie tak się używa tego szablonu...
Odpisz