Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nigdy na to nie wpadną
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 stycznia 2022, 16:18
Czemu dałeś tam śląski chleb z tlustym
Odpisz
17 stycznia 2022, 15:18
trochę mój
tylko w chudy
przeciętny kabarety i piwo enjoyer
a pis j....
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2022, 14:45
Własnie sobie uświadomiłam, ze nigdy w życiu nie widziałam takiego typowego Janusza. Jedynie osoby które mają mniej niż połowę tych cech
Chociaż jakby połączyć tych wszystkich niby Januszy jakich znam w jedno no to
Odpisz
17 stycznia 2022, 14:41
prawie jak moja mama
Odpisz
17 stycznia 2022, 14:07
Prawie jak mój ojciec
Odpisz
16 stycznia 2022, 17:03
smalczyk z cebulka i maga to delicje lepsze niz cokolwiek ten ramsej robi w tych swoich knajpach
Odpisz
16 stycznia 2022, 18:22
@Tymek590: A jak żem jadłe kanapkę z pomidorem i musztardą, to powiedziałeś, że to dziwne połączenie XD
Odpisz
16 stycznia 2022, 18:23
@MatkaBoskaSowiecka: no to se sprobuj smalczyka z cebula i maga
Odpisz
16 stycznia 2022, 18:28
@Tymek590: Z ziemniaczkami lepszy >:<
Odpisz
16 stycznia 2022, 18:29
@MatkaBoskaSowiecka: z ziemnaiczkami to maselko i koperek mmmm
z takim kotlecikiem.jeszcze mmmmmmmmmm
Odpisz
16 stycznia 2022, 18:31
@Tymek590: Ziemniaki z masłem? Chyba se żartujesz XD
Ale przynajmniej z moją mamą byś się dogadał
Odpisz
16 stycznia 2022, 18:32
@MatkaBoskaSowiecka: albo z tluszczykiem pozostalym z pieczenia kurczaczka *^****
Odpisz
16 stycznia 2022, 18:47
@Tymek590: No 0w0
Odpisz
16 stycznia 2022, 17:50
Zgadza się w 95%. Nie mieszkamy na wsi i nie mamy traktora.
Odpisz
16 stycznia 2022, 17:16
1 do 1
Odpisz
16 stycznia 2022, 16:59
Ale smalczyk z ogoreczkiem jest zajebisty akurat.
Odpisz
16 stycznia 2022, 16:20
i sie cieszy z zycia a ty co pewnie narzekasz ciagle jak nieudacznik
Odpisz
16 stycznia 2022, 16:18
Raczej PSL
Odpisz