Taka apokalipsa to ja rozumiem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dobrze czasem się oderwać
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To musiało być męczące
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 stycznia 2022, 17:09
W Project Zomboid zajebiście erozja wygląda. Rośliny na ścianach i płocie, dziury i trawa wyrastająca z dróg... Drzewka rosnące tam gdzie mogą.
Odpisz
16 stycznia 2022, 17:39
@Gary_: W sumie to czym jest Project Zomboid? Znaczy no coś tam wiem, że to jakaś apokalipsa zombie czy coś, ale polecasz?
Odpisz
16 stycznia 2022, 22:11
Polecam. Gra właśnie dostała wielkiego update'a, związane z animacjami. To tego mapa dostała odświeżenie i nowe miasto, Louisville... W cholerę gigantyczne. A to tego gra ma Multiplayer.
Ogółem też gra ma workshop!
A i deweloperzy, The Indie Stone, ciężko pracują nad tą grą, planując dodać NPCtów, zwierzęta... Wiele dobroci.
Odpisz
16 stycznia 2022, 22:30
@Gary_: Czyli takie 7 Days to Die tylko, że 2D
Odpisz
17 stycznia 2022, 15:00
Noo... Można tak powiedzieć. Ale w PZ? Nie ma tak że jest malutko zombi! Pochodź trochę w Muldraugh, może tak koło Spiffo's... A zobaczysz że tam jest 10x więcej zombi niż w 7DtD
Odpisz
17 stycznia 2022, 22:50
to nawet nie jest porównywalne do 7dtd
Odpisz
19 stycznia 2022, 09:53
@Reikochan: Może nie, ale i tak obie gry są zaje*iste
Odpisz
17 stycznia 2022, 16:39
jeśli wszystko jest porośnięte to nie ma tego głosu z tyłu głowy że z hałdy śmieci może zaraz wyskoczyć bezdomny z nożem
Odpisz
17 stycznia 2022, 15:14
roślinki our beloved
Odpisz
16 stycznia 2022, 19:58
a ja wole to pierwsze
Odpisz
16 stycznia 2022, 17:29
Chciałbym zobaczyć taki obrośnięte Vegas w Falloucie
Odpisz
16 stycznia 2022, 16:52
Stalker
The last of us
Odpisz
16 stycznia 2022, 16:22
roślinki są git
Odpisz
16 stycznia 2022, 16:32
@Dziwak: rel, ale nie przesadzajmy i nie bądźmy jak BardzoLubieDrzewa
Odpisz
16 stycznia 2022, 16:39
@GigannPlus: bardzolubiedrzewa...
ten dendrofil...
Pamiętamy
Odpisz
16 stycznia 2022, 16:22
No bo w pierwszym przypadku może nie być w ogóle życia (typu skażenie nuklearno-biologiczne), a w drugim świat zaczyna znowu nadawać się do życia
Odpisz