Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nie idź!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tacy sami, a ściana między nami
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lipca 2022, 19:57
Odpisz
23 stycznia 2022, 14:06
Od zawsze wiedziałęm, każdy głupi to wie.
Odpisz
23 stycznia 2022, 14:22
@Soczystylosos: Ja jestem mądry, więc nie wiedziałem 😘
Odpisz
23 stycznia 2022, 14:47
@MrEye: Właśnie się dowiedziałeś więc jesteś już głupi.
Odpisz
23 stycznia 2022, 14:06
Do pierwszych wybojów
Odpisz
23 stycznia 2022, 13:29
A ja głupi myślałem że się tam bidon trzyma
Odpisz
23 stycznia 2022, 12:06
Pomijając żarty, ten kebab zajebiście wygląda
Odpisz
19 stycznia 2022, 20:51
zawsze to wiedziałem
zostało mi to objawione we śnie
Odpisz
23 stycznia 2022, 11:30
@Dziwak: Widzisz mnie?
Odpisz
23 stycznia 2022, 11:16
wtedy miałam dzisiaj lat
Odpisz
20 stycznia 2022, 01:40
kurna dotyczas trzymalem tam tylko tortille, a mowili czlowiek cale zycie sie uczy
Odpisz
19 stycznia 2022, 22:11
No pacz, a ja całe życie używałam go jako trzymadła na słoiczek majonezu... całe życie w kłamstwie, ale cóż przynajmniej nie wkładałam tam pićka z wodą jak jakiś świr.
Odpisz
19 stycznia 2022, 21:37
Odpisz