Tylko komu można się śnić o trzeciej...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Pilne
Totalnie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 stycznia 2022, 16:08
Ja nie mam problemów z zasypianiem
Odpisz
19 stycznia 2022, 20:33
współczuje tym wszystkim biednym ludziom którym każdej nocy zjawiam się we snach
Odpisz
23 stycznia 2022, 07:41
@Bartolinise: Nie jest aż tak źle
tylko może byś trochę schudł?
Odpisz
Edytowano - 23 stycznia 2022, 11:30
@Ojciec__Mateusz: i tak jestem szczupły, 70 kg przy 180 cm wzrostu to nie jest jakoś specjalnie wiele, ale fakt, powinienem zacząć ćwiczyć żebym nie skończył z bebechem starego
Odpisz
23 stycznia 2022, 11:32
@Bartolinise: czemu wszyscy muszą mieć 180 i ważyć około 70/80 kilo gdy ja mam tylko 170 i ważę prawie 100?
jestem walonym mięsnym taboretem
Ale pomijając to
ciekawy cel w życiu obrałeś
Odpisz
23 stycznia 2022, 11:39
@Ojciec__Mateusz: wiesz, to z tą wagą i wzrostem to różnie bywa, ale raczej nie to się liczy, w sensie są zawsze jakieś wady i zalety
a jeśli o cel w życiu chodzi to ogółem jest nim nie umrzeć nie ważne co, najwyraźniej jestem masochistą pod tym względem mimo że żadnej przyjemności z tego nie mam
Odpisz
23 stycznia 2022, 11:44
@Bartolinise: Każdy ma wady i tu się zgodzę.
Masochizm nie jest za dobrą wadą ale da się z nią żyć
moimi wadami przykładowo są wzrost, waga oraz nadmierne myślenie.
Mimo że czasem to pomaga ale zwykle zapędza mnie to w kozi róg.
Zauważyłem dodatkowo że masz dość niską samoocenę skoro przepraszasz za to że komuś się śniłeś.
Nie powinienem tego pisać ale już taki jestem. Mówię i piszę co myślę i sie nad tym nie zastanawiam
Odpisz
23 stycznia 2022, 12:01
@Ojciec__Mateusz: bo wodzisz, jestem tak beznadziejnym człowiekiem że aż przykro mi myśleć że ktokolwiek by marnował na mnie czas, ale jest jak jest
a co do samooceny to jej po prostu nie mam i każdy mi to powtarzał żebym zaczął mieć, ale tak się po prostu nie da
Odpisz
23 stycznia 2022, 12:06
@Bartolinise: Napisałeś to jak moja dziewczyna ale to historia na kiedy indziej
każdy ma choćby minimalne mniemanie o sobie
ale nie myśl że to jest coś złego że ktoś sobie o tobie myśli, śni bądź z tobą rozmawia
czuć od ciebie nawet pisząc tą miłą aurę
aż chce się z tobą pisać na temat życia i problemów
Odpisz
23 stycznia 2022, 12:18
@Ojciec__Mateusz: będąc szczerym wiele razy każdy się irytował przez moje ględzenie o tym jak to mi źle i ciągłe powtarzanie tego samego
ale dzięki że uważasz że jakąś aure mam, czy coś
Odpisz
23 stycznia 2022, 12:21
@Bartolinise: sam ględzę ciągle o tym samym więc wiem co czujesz gdy wszyscy wokół się irytują, mi to jakoś nie przeszkadza więc coś czuję że byśmy się dogadali przy jakimś Tymbarku czy 3 cytrynach, zaproponowałbym alkohol ale nie jestem pewien twojego wieku
więc zapraszam kiedyś do okolic Bydgoszczy na jakiś napój nie procentowy
Odpisz
23 stycznia 2022, 12:27
@Ojciec__Mateusz: gdybym był blisko to chętnie
Odpisz
23 stycznia 2022, 12:28
@Bartolinise: będę czekał na wiadomość choćbym miał czekać 10 lat
Odpisz
23 stycznia 2022, 12:29
@Ojciec__Mateusz: aż dziwne że mówisz tak do jakiegoś randoma z internetu
Odpisz
23 stycznia 2022, 12:36
@Bartolinise: wyjątkowego randoma
jesteś jedną z osób którymi się zainteresowałem i chciałbym lepiej poznać
może kiedyś się spotkamy, kto wie?
Odpisz
23 stycznia 2022, 12:49
@Ojciec__Mateusz: samotność dobija mnie od dłuższego czasu tak, że chętnie bym pogadał nawet z kompletnie obcą osobą, nawet jeśli miałoby to być jedyne i ostatnie spotkanie
Odpisz
23 stycznia 2022, 08:28
Życie mnie nienawidzi, kiedyś się cieszyłem, że bezproblemowo usypiam, teraz się okazuje, że nawet wtedy życie ze mnie kpi
Odpisz
23 stycznia 2022, 00:53
albo jak ja wypił*ś kawę o 20
Odpisz
23 stycznia 2022, 00:33
Znalazłem odpowiedź co do tytułu
Odpisz
22 stycznia 2022, 21:13
Podobno senność zależy od aktywności naszego mózgu, im bardziej pracuje tym ciężej nam zasnąć.
Odpisz
23 stycznia 2022, 00:13
@TrueStoryGuy: to by miało sens, bardziej męczącą ma robotę to bardziej potrzebuje regeneracji
Odpisz
22 stycznia 2022, 22:21
ktoś śni o mnie od początku roku
Odpisz
22 stycznia 2022, 21:49
O nie
Odpisz
22 stycznia 2022, 21:22
komu ja niby miałabym się przyśnić?
Odpisz
22 stycznia 2022, 21:19
coś jak z czkawką
Odpisz
22 stycznia 2022, 21:05
...I inne zabawne żarty które możesz sobie opowiedzieć.
Odpisz
22 stycznia 2022, 21:00
Natomiast wg legend Matrixa jeśli nie możesz zasnąć, to znaczy że serwery snu są pełne i musisz czekać aż zwolni się miejsce.
Odpisz
19 stycznia 2022, 22:22
Przepraszam wszystkich, którym się kiedykolwiek przyśniłem
Odpisz
22 stycznia 2022, 20:40
@rumcajschr: przepraszam za ten samochód, zrzucenie z mostu, amatorską operację śledziony, grę w pacmana irl w wtc w pamiętnym dniu, heda ze snajperki, ukradnięcie spadochronu w locie rekina, piłę, rekina-piłę, rekina z piłą i rekina-piłę z piłą. Jakby nie kontroluję moich działań w śnie. Chyba aż tak nie bolało, co?
Odpisz
22 stycznia 2022, 20:27
To mu współczuję.
Odpisz
22 stycznia 2022, 20:24
dobra ktory z was robi w snach fanfiki
Odpisz