Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wiedeni

20 stycznia 2022, 19:45

Bo do Bydgoszczy Niemcy bali się przyjechać

Avatar Ojciec__Mateusz

20 stycznia 2022, 19:50

@wiedeni: I tu się zdziwisz
Dam ciekawostkę od siebie:
W Bydgoszczy znajdowała się ukryta w puszczy wytwórnia materiałów wybuchowych która nazywała się Dag Fabrik Bromberg.
Niemcy mieli plan ją wysadzić w czasie ucieczki ale nie udało się przez co nie było wielkiego krateru w miejscu gdzie teraz jest odbudowana Bydgoszcz

Avatar Ojciec__Mateusz

20 stycznia 2022, 19:51

@Ojciec__Mateusz: zapomniałem wspomnieć że teraz jest tam muzeum które można odwiedzić

Avatar jajcowy

24 stycznia 2022, 10:23

@Ojciec__Mateusz: tak czasami tam przejeżdżam

Avatar Wedkarz

25 stycznia 2022, 04:19

@Ojciec__Mateusz: Aktualnie Bromberg to palarnia kawy taka ciekawostka

Avatar Maly_modelarz15

21 stycznia 2022, 12:02

a korona gdzie?

Avatar ANGUSEK

22 stycznia 2022, 18:55

@Maly_modelarz15: No właśnie sus trochę

Avatar Spider007

21 stycznia 2022, 11:40

+10 pkt do respektu dla Bydgoszczy

Avatar Kuman

20 stycznia 2022, 19:58

Ja dopiero niedawno zauważyłem, że na logo Orlenu jest orzeł.

Avatar Kuman

20 stycznia 2022, 19:59

@Kuman: Nikt nie pytał.

Avatar RommSter

20 stycznia 2022, 19:59

@Kuman: ja zawsze myslalem ze to most jakis

Avatar MORDOR1

20 stycznia 2022, 20:26

@RommSter: A ja że to droga

Avatar Talerz

20 stycznia 2022, 20:34

@RommSter: a ja że piłka zjeżdżająca po zjeżdzalni

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2022, 10:58

@Kuman: This is what schizohprenia does to a mf

Avatar Dark_Dante

21 stycznia 2022, 10:10

Wydaje mi się, czy ten orzeł nie ma korony?

Avatar klaszu

20 stycznia 2022, 20:08

j...ć bydgoszcz

Avatar kutan

21 stycznia 2022, 10:21

@klaszu: j...ć twoje miasto essa

Avatar Drag_on

21 stycznia 2022, 11:01

@kutan:
A moje miasto to Białystok
A moje życie to Białystok

Avatar Zielasty

20 stycznia 2022, 19:51

Może ci którzy widzieli pomyśleli że to pruski, w końcu polski by zdjeli i tak się utrzymał

Avatar Bright32

Edytowano - 20 stycznia 2022, 19:47

Szkoda że nie zdjęli

Avatar polski_skoczek

21 stycznia 2022, 10:06

Avatar AdeptusAstartes

Edytowano - 21 stycznia 2022, 10:08

@polski_skoczek: w lepszej jakości

Avatar polski_skoczek

21 stycznia 2022, 10:10

@AdeptusAstartes: dziękuję dobry człowieku!
Tego mi było trzeba

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Pozdrawiam świetliki

Płać pan

Były nóżki, nie ma nóżek

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka