Ciekawostka historyczna, wiem że je lubicie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pozdrawiam świetliki
Płać pan
Były nóżki, nie ma nóżek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2022, 19:45
Bo do Bydgoszczy Niemcy bali się przyjechać
Odpisz
20 stycznia 2022, 19:50
@wiedeni: I tu się zdziwisz
Dam ciekawostkę od siebie:
W Bydgoszczy znajdowała się ukryta w puszczy wytwórnia materiałów wybuchowych która nazywała się Dag Fabrik Bromberg.
Niemcy mieli plan ją wysadzić w czasie ucieczki ale nie udało się przez co nie było wielkiego krateru w miejscu gdzie teraz jest odbudowana Bydgoszcz
Odpisz
20 stycznia 2022, 19:51
@Ojciec__Mateusz: zapomniałem wspomnieć że teraz jest tam muzeum które można odwiedzić
Odpisz
24 stycznia 2022, 10:23
@Ojciec__Mateusz: tak czasami tam przejeżdżam
Odpisz
25 stycznia 2022, 04:19
@Ojciec__Mateusz: Aktualnie Bromberg to palarnia kawy taka ciekawostka
Odpisz
21 stycznia 2022, 12:02
a korona gdzie?
Odpisz
22 stycznia 2022, 18:55
@Maly_modelarz15: No właśnie sus trochę
Odpisz
21 stycznia 2022, 11:40
+10 pkt do respektu dla Bydgoszczy
Odpisz
20 stycznia 2022, 19:58
Ja dopiero niedawno zauważyłem, że na logo Orlenu jest orzeł.
Odpisz
20 stycznia 2022, 19:59
@Kuman: Nikt nie pytał.
Odpisz
20 stycznia 2022, 19:59
@Kuman: ja zawsze myslalem ze to most jakis
Odpisz
20 stycznia 2022, 20:26
@RommSter: A ja że to droga
Odpisz
20 stycznia 2022, 20:34
@RommSter: a ja że piłka zjeżdżająca po zjeżdzalni
Odpisz
21 stycznia 2022, 10:58
@Kuman: This is what schizohprenia does to a mf
Odpisz
21 stycznia 2022, 10:10
Wydaje mi się, czy ten orzeł nie ma korony?
Odpisz
20 stycznia 2022, 20:08
j...ć bydgoszcz
Odpisz
21 stycznia 2022, 10:21
@klaszu: j...ć twoje miasto essa
Odpisz
21 stycznia 2022, 11:01
@kutan:
A moje miasto to Białystok
A moje życie to Białystok
Odpisz
20 stycznia 2022, 19:51
Może ci którzy widzieli pomyśleli że to pruski, w końcu polski by zdjeli i tak się utrzymał
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2022, 19:47
Szkoda że nie zdjęli
Odpisz
21 stycznia 2022, 10:06
@Bright32:
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2022, 10:08
@polski_skoczek: w lepszej jakości
Odpisz
21 stycznia 2022, 10:10
@AdeptusAstartes: dziękuję dobry człowieku!
Tego mi było trzeba
Odpisz