Tomek, co robi bramka logiczna NOT?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Miło z ich strony, śliczne są
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To by wystarczyło
Niegrzeczny Oskarek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 stycznia 2022, 23:04
Bolesne wspomnienia z egzaminu E.10 odpalone przez mema zostały...
Odpisz
24 stycznia 2022, 14:04
Po prawej ma być multiplekser czy co? Nie poznaję tego bloku.
Odpisz
24 stycznia 2022, 22:27
@Dark_Dante: albo multiplekser albo koder
nwm moj nauczyciel utk triche taki se jest
Odpisz
24 stycznia 2022, 22:21
Dziś był egzamin EE.08, był tak prosty że ja pie....e XD
Odpisz
24 stycznia 2022, 16:13
Mój sąsiad na na informatyku. W ramach zajęć zawodowych kładł tapetę w gabinecie dyrektora
Odpisz
24 stycznia 2022, 15:52
nwm ja bede iść na informatyka i się z tym licze ze będzie dużo matmy
Odpisz
22 stycznia 2022, 11:26
przeciez informatyka to praktycznie sama matma .____.
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2022, 12:07
@Tymek590: ale ta matma która robi sens a nie jakie k : y = (5x + 4)²
Odpisz
22 stycznia 2022, 12:18
@Domkri: znaczy wiesz
komu sensu nie robi temu nie robi
Odpisz
24 stycznia 2022, 14:00
@Domkri: (5x +4)²= y
25x²+20x +20x + 16 = y
25x² + 40x + 16 = y
Delta = 40² - 4*16*25
Delta = 0 - tylko 1 x
X= -40/50
X= -0,8
(5*-08+4)² = y
Y = 0
Uprzedzam nie wiem czy dobrze jak ktoś wie może mnie poprawić
Odpisz
24 stycznia 2022, 14:02
@Dosek: photomath mowi -⅘
Odpisz
24 stycznia 2022, 14:04
@Dosek: wsadziłem jakieś losowe liczby i literki z ostatniego tematu jaki miałem więc nie wiem czy to w ogóle jest wyliczalne
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2022, 15:11
@Dosek: więc... masz dobre chęci ale zastanów się, dlaczego ze wzoru ogólnego dostałeś wynik xd
po policzeniu delty oraz podstawieniu do -b/2a otrzymujesz miejsce zerowe, które możesz użyć do przedstawienia tego pierwszego równania w postaci kanonicznej a(x-x0)², gdy podstawisz do równania to faktycznie dostaniesz Y=0, ale to jest jak pytanie jaką wartość ma funkcja w miejscu zerowym, no zero
edit: ta postać kanoniczna by była tutaj y=25(x+0,8)²
Odpisz
24 stycznia 2022, 14:18
Iso/osi rżyciem
Odpisz
24 stycznia 2022, 14:14
Moja klasa: pójdę na wuefistę
Też moja klasa: ...j mnie obchodzą te wymiary boiska? Pie....e, idę zbierać truskawki w Niemczech i tak lepiej płacą niż w szkole
Odpisz
24 stycznia 2022, 13:54
W samochodówce to samo, pozdrawiam
Odpisz
22 stycznia 2022, 16:32
Rzeczy z pierwszej klasy, później robi się tylko gorzej, pozdrawiam
Odpisz
22 stycznia 2022, 12:22
Tymczasem ja:
Póki co informatykę ogarniam tak trochę wolniej, nie miałam jej w liceum, to lepiej pójdę na matematykę.
Dyrektor instytutu matematyki na początku roku akademickiego:
Witam państwa na matematyce, ok 70-80% z was w przyszłości zostanie informatykami xD.
Odpisz
22 stycznia 2022, 12:06
Kosztorys łatwy, no chyba że masz wywalone na każdą możliwą lekcje
Odpisz
22 stycznia 2022, 11:53
Teleinformatyk podobnie, mi to się tam podoba
Odpisz
22 stycznia 2022, 11:37
Nie wygląda to tak strasznie
Odpisz
22 stycznia 2022, 11:52
@Drag_on: ~słynne ostatnie słowa
Odpisz