Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar EteriusDragnilNatsu

24 stycznia 2022, 23:04

Bolesne wspomnienia z egzaminu E.10 odpalone przez mema zostały...

Avatar Dark_Dante

24 stycznia 2022, 14:04

Po prawej ma być multiplekser czy co? Nie poznaję tego bloku.

Avatar Tymek590

24 stycznia 2022, 22:27

@Dark_Dante: albo multiplekser albo koder
nwm moj nauczyciel utk triche taki se jest

Avatar terminator5

24 stycznia 2022, 22:21

Dziś był egzamin EE.08, był tak prosty że ja pie....e XD

Avatar Urzad_od_spraw_niczego

24 stycznia 2022, 16:13

Mój sąsiad na na informatyku. W ramach zajęć zawodowych kładł tapetę w gabinecie dyrektora

Avatar Okrisdwa

24 stycznia 2022, 15:52

nwm ja bede iść na informatyka i się z tym licze ze będzie dużo matmy

Avatar Tymek590

22 stycznia 2022, 11:26

przeciez informatyka to praktycznie sama matma .____.

Avatar Domkri

Edytowano - 22 stycznia 2022, 12:07

@Tymek590: ale ta matma która robi sens a nie jakie k : y = (5x + 4)²

Avatar Tymek590

22 stycznia 2022, 12:18

@Domkri: znaczy wiesz
komu sensu nie robi temu nie robi

Avatar Dosek

24 stycznia 2022, 14:00

@Domkri: (5x +4)²= y
25x²+20x +20x + 16 = y
25x² + 40x + 16 = y
Delta = 40² - 4*16*25
Delta = 0 - tylko 1 x
X= -40/50
X= -0,8
(5*-08+4)² = y
Y = 0
Uprzedzam nie wiem czy dobrze jak ktoś wie może mnie poprawić

Avatar Tymek590

24 stycznia 2022, 14:02

@Dosek: photomath mowi -⅘

Avatar Domkri

24 stycznia 2022, 14:04

@Dosek: wsadziłem jakieś losowe liczby i literki z ostatniego tematu jaki miałem więc nie wiem czy to w ogóle jest wyliczalne

Avatar tomek123321

Edytowano - 24 stycznia 2022, 15:11

@Dosek: więc... masz dobre chęci ale zastanów się, dlaczego ze wzoru ogólnego dostałeś wynik xd

po policzeniu delty oraz podstawieniu do -b/2a otrzymujesz miejsce zerowe, które możesz użyć do przedstawienia tego pierwszego równania w postaci kanonicznej a(x-x0)², gdy podstawisz do równania to faktycznie dostaniesz Y=0, ale to jest jak pytanie jaką wartość ma funkcja w miejscu zerowym, no zero
edit: ta postać kanoniczna by była tutaj y=25(x+0,8)²

Avatar robson_v253

24 stycznia 2022, 14:18

Iso/osi rżyciem

Avatar Tinna

24 stycznia 2022, 14:14

Moja klasa: pójdę na wuefistę
Też moja klasa: ...j mnie obchodzą te wymiary boiska? Pie....e, idę zbierać truskawki w Niemczech i tak lepiej płacą niż w szkole

Avatar Lika_PL

24 stycznia 2022, 13:54

W samochodówce to samo, pozdrawiam

Avatar julo2002

22 stycznia 2022, 16:32

Rzeczy z pierwszej klasy, później robi się tylko gorzej, pozdrawiam

Avatar MsCrazyAlex

22 stycznia 2022, 12:22

Tymczasem ja:
Póki co informatykę ogarniam tak trochę wolniej, nie miałam jej w liceum, to lepiej pójdę na matematykę.
Dyrektor instytutu matematyki na początku roku akademickiego:
Witam państwa na matematyce, ok 70-80% z was w przyszłości zostanie informatykami xD.

Avatar Domkri

22 stycznia 2022, 12:06

Kosztorys łatwy, no chyba że masz wywalone na każdą możliwą lekcje

Avatar szyper2006

22 stycznia 2022, 11:53

Teleinformatyk podobnie, mi to się tam podoba

Avatar Drag_on

22 stycznia 2022, 11:37

Nie wygląda to tak strasznie

Avatar lolpandapl

22 stycznia 2022, 11:52

@Drag_on: ~słynne ostatnie słowa

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Miło z ich strony, śliczne są

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To by wystarczyło

Niegrzeczny Oskarek

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka