Nie no spoko, baw się dobrze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Deal życia
Młodzi gniewni
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Mało znany szczegół
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 stycznia 2022, 10:34
ja gram w grę wyścigową jak gościu zapi.....a 800 km/h a potem wylatuje w kosmos i rogalika gdzie dziecko spie....iło do piwnicy przed matką i dokonuje masowych morderstw ludności cywilnej swoimi łzami
Odpisz
25 stycznia 2022, 18:59
@ImBruhHammood: że co
Odpisz
25 stycznia 2022, 20:26
@Niepotrzebnyy: Zgaduję, że wipeout i binding of isaac.
Odpisz
26 stycznia 2022, 23:46
trackmania turbo
Odpisz
26 stycznia 2022, 07:28
I się przy tym świetnie bawisz
Odpisz
25 stycznia 2022, 23:41
Lepsze to niż zapomnienie o ich istnieniu i poświęceniu
Odpisz
24 stycznia 2022, 10:26
W sumie to często się nad tym zastanawiam.
Odpisz
24 stycznia 2022, 10:53
Czyli nie tylko ja miałem takie przemyślenia, czy robienie gier o drugiej wojnie światowej albo o jakiekolwiek wojnie, która się już wydarzyła, jest obrażaniem weteranów i ludzi którzy zginęli podczas tych wojen.
Odpisz
24 stycznia 2022, 23:39
@OwOcomedy: tez mnie to zastanawiało dlaczego wojna jest przedstawiana jako coś zajebistego i potem doszedlem do wniosku że ludzie zawsze w jakis sposób gloryfikowali walke + takie myślenie było popierane przez rzadzących którzy chcieli mieć pelno gotowych na rozpie.... młodzieńców
Odpisz
25 stycznia 2022, 10:22
@Wspanialy_ia: Ta przedstawiana jako coś zajebistego
Zwłaszcza w call of duty World at war albo Spec Ops the line
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia 2022, 19:08
@Alfa7: i tak w jakis sposób utożsamia to wojne z zabawą
Odpisz
25 stycznia 2022, 21:12
@Alfa7: Takie gry to rzadkość.
Odpisz
25 stycznia 2022, 22:48
@Alfa7: Odnośnie CoD World at war . Dalej pamiętam krzyki japończyków palonych miotaczem ognia
Odpisz
25 stycznia 2022, 20:28
Te dwie czarne kropki to błąd w Matrixie czy wyrafinowany troll?
Odpisz
25 stycznia 2022, 20:42
@Dark_Dante: chyba troll
Odpisz
25 stycznia 2022, 18:42
Skoro zwykli obywatele mogą toczy między sobą "wojny", to dlaczego nie można by było dać dwóm przywódcom politycznym (albo i większej ich liczbie) gamingowe komputery. Jeśli chcą prowadzić między sobą wojnę, ok. Wygra lepszy w CS:GO czy inną strzelankę i postawi żądania przegranemu.
Wojna bez ofiar niewinnych ludzi, bez zanieczyszczenia środowiska, bez eksploatacji zasobów.
Odpisz
25 stycznia 2022, 18:54
@Sygryda: III Wojna światowa powinna rozegrać się na serwerze minecraft
Odpisz
25 stycznia 2022, 18:59
@AlPoziomka: wyobraziłem sobie jak Morawiecki podczas 3 Wojny Światowej krzyczy "NIE ZALICZYŁO MI KOKSA!"
Odpisz
25 stycznia 2022, 18:46
Akurat gram w BFV
Odpisz
24 stycznia 2022, 10:53
W pewnym sensie to ich upamiętnienie
Odpisz
24 stycznia 2022, 10:19
F
Odpisz