Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ImBruhHammood

24 stycznia 2022, 10:34

ja gram w grę wyścigową jak gościu zapi.....a 800 km/h a potem wylatuje w kosmos i rogalika gdzie dziecko spie....iło do piwnicy przed matką i dokonuje masowych morderstw ludności cywilnej swoimi łzami

Avatar Niepotrzebnyy

25 stycznia 2022, 18:59

@ImBruhHammood: że co

Avatar
bylojuz12

25 stycznia 2022, 20:26

@Niepotrzebnyy: Zgaduję, że wipeout i binding of isaac.

Avatar ImBruhHammood

26 stycznia 2022, 23:46

trackmania turbo

Avatar Manber

26 stycznia 2022, 07:28

I się przy tym świetnie bawisz

Avatar audio

25 stycznia 2022, 23:41

Lepsze to niż zapomnienie o ich istnieniu i poświęceniu

Avatar
bylojuz12

24 stycznia 2022, 10:26

W sumie to często się nad tym zastanawiam.

Avatar OwOcomedy

24 stycznia 2022, 10:53

Czyli nie tylko ja miałem takie przemyślenia, czy robienie gier o drugiej wojnie światowej albo o jakiekolwiek wojnie, która się już wydarzyła, jest obrażaniem weteranów i ludzi którzy zginęli podczas tych wojen.

Avatar Wspanialy_ia

24 stycznia 2022, 23:39

@OwOcomedy: tez mnie to zastanawiało dlaczego wojna jest przedstawiana jako coś zajebistego i potem doszedlem do wniosku że ludzie zawsze w jakis sposób gloryfikowali walke + takie myślenie było popierane przez rzadzących którzy chcieli mieć pelno gotowych na rozpie.... młodzieńców

Avatar Alfa7

25 stycznia 2022, 10:22

@Wspanialy_ia: Ta przedstawiana jako coś zajebistego
Zwłaszcza w call of duty World at war albo Spec Ops the line

Avatar Wspanialy_ia

Edytowano - 25 stycznia 2022, 19:08

@Alfa7: i tak w jakis sposób utożsamia to wojne z zabawą

Avatar
bylojuz12

25 stycznia 2022, 21:12

@Alfa7: Takie gry to rzadkość.

Avatar volf360

25 stycznia 2022, 22:48

@Alfa7: Odnośnie CoD World at war . Dalej pamiętam krzyki japończyków palonych miotaczem ognia

Avatar Dark_Dante

25 stycznia 2022, 20:28

Te dwie czarne kropki to błąd w Matrixie czy wyrafinowany troll?

Avatar Obietnica_12

25 stycznia 2022, 20:42

@Dark_Dante: chyba troll

Avatar Sygryda

25 stycznia 2022, 18:42

Skoro zwykli obywatele mogą toczy między sobą "wojny", to dlaczego nie można by było dać dwóm przywódcom politycznym (albo i większej ich liczbie) gamingowe komputery. Jeśli chcą prowadzić między sobą wojnę, ok. Wygra lepszy w CS:GO czy inną strzelankę i postawi żądania przegranemu.
Wojna bez ofiar niewinnych ludzi, bez zanieczyszczenia środowiska, bez eksploatacji zasobów.

Avatar AlPoziomka

25 stycznia 2022, 18:54

@Sygryda: III Wojna światowa powinna rozegrać się na serwerze minecraft

Avatar milkyway_

25 stycznia 2022, 18:59

@AlPoziomka: wyobraziłem sobie jak Morawiecki podczas 3 Wojny Światowej krzyczy "NIE ZALICZYŁO MI KOKSA!"

Avatar Drag_on

25 stycznia 2022, 18:46

Akurat gram w BFV

Avatar Midonik

24 stycznia 2022, 10:53

W pewnym sensie to ich upamiętnienie

Avatar Xenomas

24 stycznia 2022, 10:19

F

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar TheNaturat
Dodane przez: TheNaturat

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Deal życia

Młodzi gniewni

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Mało znany szczegół

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka